מכונאות כללית
ידע זה כוח.
אל תפקירו את הרכב!
נשמח לעזור ולטפל!

 
שיפורים לרכבי שטח
הג''יפ שלך מסוגל ליותר!
הגיעו עוד היום אלינו
לסדנת השיפורים.

 
הסבת רכבים לגז
חבל על כל יום שעובר...
בואו לחסוך היום עד

50% בצריכת הדלק!

גז חסכן פתרונות הסבת רכבים לגז היא החברה המובילה והאיכותית בענף ההסבה להנעה בגז בישראל.

​גז חסכן מציעה לגופים מוסדיים, קיבוצים, חברות ולגורמים פרטיים להשתמש בדלק ידידותי לסביבה תוך חסכון גדול בעלויות הכלליות לרכב. 


גז חסכן מציעה את המוצרים המובילים בעולם בתחום ההנעה בגז לרכב, מחיר הוגן ושירות אח"מ לכל לקוח. צוות החברה חרט על דגלו מענה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך מתן שירות איכותי לכל לקוח ולקוח.

 
גז חסכן - ​פתרונות הסבת רכבים לגז

יתרונות הסבת רכב לנסיעה בגז:
  • הגפ"מ חסכוני וידידותי לסביבה.
  • רכב מונע גפ"מ הוא דו דלקי וטווח נסיעתו המשולב הוא כפול ואף יותר.
  • גז חסכן מביאה לארגון שלך טכנולוגיה מתקדמת וניסיון רב ובכך מציעה חסכון משמעותי בהוצאות הדלק השוטפות של הארגון.
  • התמורה לאיכות הסביבה שלך ושל הארגון תושג ללא מאמץ מיוחד ותאפשר חיים נעימים יותר לכולם.

יתרונות הסבת רכב לנסיעה בגז:
 
תחנות תדלוק בפריסה ארצית - לניווט חפשו "תחנת תדלוק

המחירים והמקצועיות של גז חסכן הינם ללא תחרות !

גז חסכן


גז חסכן היא מי שמובילה את בשורת הסבת כלי רכב לגפ"מ (גז פחמימני מעובה) בישראל. התקנת מערכת גז ברכב גם חוסכת קרוב למחצית מהוצאות הדלק (!) וגם ידידותית מאוד לסביבה. 

גז חסכן מספקת מעטפת כוללת שלמה עבור מי שרוצה להסב את הרכב מבנזין לגז וליהנות מהחיסכון בדלק ומיתרונות נוספים שיש לרכב מונע בגפ"מ להציע. החברה היא היבואנית והמשווקת הבלעדית של מוצרי  LANDI-RENZO ומוצרי GFI, הנחשבות לחברות מובילות בעולם בתחום מערכות גז לרכב והיא ערוכה ויודעת להתאים כ-1100 אבות טיפוס של רכבים למערכת גז.

גז חסכן יודעת להציע שני סוגים של פתרונות. הסבה מלאה של הרכב לגפ"מ, הנחשב לפתרון הכי ידידותי לסביבה והכי יעיל אנרגטית. או התקנה של מערכת מקבילה (שמותקנת בתא המטען) שמאפשרת לעבור תוך כדי נסיעה מדלק לגז.
 

כחלק מהשירות שגז חסכן מעניקה, היא מחזיקה רשת מוסכים בפריסה ארצית, כל מה שצריך כדי לתת ללקוח מענה ברמה של one shop stop. 

חלק ניכר מלקוחות החברה הם ארגונים וגופים שמחזקים ציי רכב גדולים. עבור חברה שמחזיקה צי רכב גדול, מעבר מבנזין לגז ברכב עשוי להביא חיסכון תפעולי של עשרות אחוזים. אנחנו מדברים על חיסכון בדלק שיכול להסתכם במיליונים. מאחר שהיום ארגונים רבים גם אימצו מוטו של אחריות תאגידית ירוקה, שיתוף הפעולה עם גז חסכן מעניק עבורן מענה חשוב גם בזירה הזו. 

גז חסכן סימנה לעצמה להמשיך למקד מאמצים בגזרה הירוקה ובעתיד היא עשויה להציע פתרונות גם בתחום הביודיזל ואנרגיות מתחדשות אחרות.

הידע הטכני והניסיון הרב שצברה גז חסכן בהסבת רכבים לגז והתקנת מערכות מתקדמות, בא לידי ביטוי גם בגישה הייחודית שלה כלפי רכבי ארבע על ארבע. מסתבר שברחבי שטח, למעבר לגז יש השלכות אפילו דרמטיות יותר. הנעה בגז שומרת על ניקיון המנוע ובכך היא חוסכת בלאי רב. כך שהיום, רבים מחובבי רכבי השטח רואים בהסבת רכב השטח לגז כשדרוג הכרחי שלא שונה בהרבה משדרוג מתלים או הגדלת גלגלים – מרכזי השירות של גז חסכן יודעים להציע חבילת שדרוג כוללת לרכבי ארבע על ארבע.
 
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.