רכב על גז

כל מי ששומע חדשות וקורא מוספי כלכלה בשנים האחרונות יודע, שהעולם עובר לאט לאט להשתמש יותר ויותר בגז וזונח את השימוש בנפט ובדלק. זה נובע מסיבות שונות כשהעיקריות הן, עצם זה שדלק מזהם את הסביבה והוא הרבה יותר יקר להפקה מאשר גז. 

אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בדלק במקורות שונים, בין אם מדובר בשימוש ביתי, עסקי, ציבורי, בין אם מדובר לצורך הפעלת מכשירים ומכונות, ייצור ותעשייה, וכן בתחבורה. דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בעולם של כלי רכב. אומנם עדיין לא מדובר על שינוי מוחלט, אך בהחלט אפשר לראות מגמה של התקנת מערכת גז ברכב, כאשר מערכת זו מותקנת לצד המערכת הרגילה של כלי רכב, קרי מערכת מבוססת דלק, מתוך הנחה שעם הזמן יהיה ניתן לייצר כלי רכב שמבוססות רק על גז, בדיוק כמו שיש מכוניות חשמליות. 

הרעיון של רכב על גז הוא יחסית חדש ונובע כאמור, הן מהרצון להתנתק מהשימוש בדלק ובנפט, וכן מעצם זה שיש הכרה היום שהתקנת מערכת גז ברכב היא הרבה יותר נקייה, הרבה יותר טובה לרכב ולסביבה. זו גם הסיבה שלא רק שמדינות מעודדות זאת אלא גם גורמים פרטיים רבים החלו לעסוק בכך יותר ויותר. 

אנחנו צריכים לזכור נקודה משמעותית בהקשר זה, התקנת מערכת גז ברכב הוא צעד משמעותי וחשוב, אך מדובר רק בצעד אחד שקשור לשמירה על הסביבה ולמעבר לתחבורה חכמה, תחבורה שאיננה גורמת נזק ארוך טווח ואולי בלתי הפיך לחיינו ולחיי ילדנו, בכל הקשור לאיכות הסביבה. 

מן הסתם, התקנות מערכות גז הן דבר חשוב מאוד, אך אם אנחנו לא נטפל, למשל, בשאלת הכמות, קרי העומס על הכבישים ובשאלה כיצד אנחנו מעודדים אנשים לעבור ולהשתמש בתחבורה ציבורית לפרקים רבים יותר ביום או בשבוע, הרי שאנחנו אומנם פותרים חלק מהבעיה, אך רק חלק אחד שלה, ומשאירים חלקים אחרים ללא פתרון. 

חשוב להדגיש פה נקודה משמעותית נוספת, רכב על גז הוא עניין הרבה יותר בטוח מאשר רכב דלק, כלומר אנחנו לא רק שומרים על הסביבה אלא אנחנו הופכים אותה לבטוחה יותר. גם כאן, זה לא מספיק רק להשתמש באפשרות של התקנת מערכת גז ברכב, אך זו בהחלט אופציה חשובה אשר יכולה להוסיף לנו לא מעט בנושא. אנחנו צריכים לנקוט בצורה רחבה ומשמעותית בשביל לספק לעצמנו סביבה בטוחה ונקייה. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות, גז חסכן כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה. פנו אלינו לקבל את כל המידע על כלי רכב על גז, מערכות וכדומה. אתם מוזמנים לקבל מאיתנו את כל המידע כיצד מבצעים התקנה שכזו, וכיצד שומרים עליה על מנת שתוכלו להשתמש בה זמן רב. 

 
 
הסבה גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.