רכב גז

אחת השאלות שעולות בקרב לא מעט אנשים, כשהם קוראים את המושג רכב גז, היא מה זה אומר בעצם? מה הכוונה בעצם למונח זה. אנחנו יכולים למצוא את המושג הזה יותר ויותר במרחב הציבורי, במוספי הכלכלה, במוספים ומגזינים שעוסקים בכלי רכב ואפילו במוספים, מדורים ומגזינים שעוסקים באיכות הסביבה. אך הרבה פעמים המונח הזה נשאר עמום ולא ברור.

הרעיון של הנעה על גז הוא מאוד פשוט. ישנם כלי רכב היום, שלצד מערכות הדלק שמותקנות בהם, הרי שמותקנת גם מערכת הנעה בגז, כלומר מותקן מיכל גז (בתא המטען של הרכב) אשר מאפשר לנהג לנהוג על גז במקום על דלק. הרעיון הוא לאפשר לנהג להשתמש בחומר הרבה יותר זול, הרבה יותר נקי, והרבה יותר ידידותי הן לסביבה והן לרכב עצמו. הנהג יכול גם לבחור, בלחיצת כפתור, האם לנהוג על גז או שמא לנהוג על דלק. הוא יכול לבצע החלפה של המערכת מתי שהוא רוצה. בין אם זה בתנאים מסוימים של נהיגה ובין אם זה כשמתברר לו, שאין לנו מספיק גז ועל כן הוא צריך לעבור ולנהוג על דלק.

המונח רכב גז הוא מעט מטעה, שכן לא מדובר ברכב שפועל אך ורק על גז, אלא מדובר ברכב שפועל על שתי מערכות במקביל, אנחנו פשוט צריכים לבחור באילו מערכת אנחנו מעדיפים להשתמש בנקודת זמן מסוימת. אנחנו יכולים לבצע הנעה על גז ואנחנו יכולים לבצע הנעה על דלק. כאמור, במהלך הנסיעה אנחנו יכולים להחליף בין מערכת זו למערכת אחרת.

חשוב לומר, לא במקרה אנשים רבים בוחרים להשתמש ברכב גז, כלומר להוסיף מערכת הנעה על גז. הסיבה היא, שמדובר במערכת הרבה יותר נקייה וידידותית לסביבה ולרכב, מה שמלמד אותנו בעצם, שמדובר במערכת הרבה יותר חסכונית, מאחר והיא יוצרת פחות בלאי, ובאופן כללי הגז הוא חומר זול יותר מהדלק.

עכשיו אם אנחנו בוחנים את הנושא לעומק, אנחנו יכולים להבין, שמדובר במערכת הרבה יותר טובה עבורנו, מערכת ששומרת הרבה יותר טוב על הרכב. צריך לומר עוד, ניתן להוסיף מערכת הנעה בגז אחרי שרוכשים את הרכב, ואם רוצים ניתן לוותר עליה. ההתקנה וההסרה היא מאוד פשוטה ואיננה עולה הרבה כסף.

מה שכן, צריך לזכור שזה דורש מקום ברכב וכן זה דורש מאיתנו למצוא חברה שמתמחה בהתקנת מערכות של רכב גז, חברה שיכולה לספק לנו את כל מה שנדרש בנושא.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מאיתנו את כל המידע שנדרש בנושא. אנחנו בגז חסכן נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל מה שאתם צריכים. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ולקבל מענה לכל שאלה.
 
גז לרכב
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.