| 1700-551-444

קיט הגבהה לרכב

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות חידוש בתחום הרכב ובפרט בכלי רכב שטח, ג'יפים למיניהם והוא שימוש בקיט הגבהה לרכב. מדובר במקל ברזל מיוחד שמאפשר לרכב שטח להיות גבוהים יותר ועל כן הם יכולים לנסוע בשטחים הרריים, וכן על גבי סלעים בצורה בטוחה.

חשוב לומר, בעולם הרעיון של הגבהה לג'יפ מוכר מזה שנים רבות, לישראל קיט הגבהה לרכב הגיע רק בשנים האחרונות, ולקח זמן לא קצר עד שהמשטרה ומשרד התחבורה אישרו שימוש באלמנט זה, כמו שימוש באלמנטים אחרים שנועדו לשדרוג הרכב. הסיבה לכך שזה דרש זמן, שגם במשטרה וגם במשרד התחבורה, חשבו שזה יכול להיות מסוכן, הן כלפי הנהגים והן כלפי הנוסעים. יש לומר, שאף על פי שהמשטרה ומשרד התחבורה הסכימו ליבוא של קיט הגבהה לרכב ארצה, הם ציינו רשימת דרישות, ביניהן שאלמנט זה יעבור בדיקות מוסמכות במעבדות שונות בחו"ל ובפרט בגרמניה, בשביל לוודא את תקינות הקיט, וכן שורה של בדיקות בישראל בשביל לוודא את בטיחות האלמנט.

שימוש בקיט הגבהה לג'יפ הוא מאוד נפוץ, כאמור, בחו"ל, ולו מסיבה פשוטה, מדובר בכלי אידיאלי לשדרוג כלי רכב שנעים בשטח, וכן מדובר באלמנט שניתן לעשות בו שימוש נרחב לצרכים שונים, הן צרכים פרקטיים אך גם לצרכי תחרויות ואומנות. אנחנו מכירים את השימוש באלמנט זה בתחרויות רכב שונות, בהן אנחנו יכולים לראות ג'יפים אשר עולים על ג'יפים אחרים ונוסעים עליהם. מדובר בתחרויות מאוד פופולאריות בארצות הברית ובאירופה, אך קצת פחות בישראל.

ישראלים שמבקשים להשתמש בקיט הגבהה לרכב, עושים זאת בעיקר לצורך שימוש בשטח, כשהם רוצים לנסוע במדבר יהודה, בגליל העליון, רמת הגולן ובמקומות הרריים אחרים, חשוב לומר שלא רק כלי רכב רגילים נעים עם קיט זה, גם כלי רכב בשירות, כלומר כלי רכב צבאיים ואחרים.

נקודה נוספת שיש לציין, קיט הגבהה לרכב הוא אידיאלי עבור ג'יפים וכלי רכב שטח שמתאימים לכך, לא כל ג'יפ או רכב מתאים. לשם כך יש להביא את הרכב אל חברה מוסמכת שיכולה לבצע את בדיקת ההתאמה.

גז חסכן היא חברת להנעה בגז אשר מתמחה גם במכירת קיט הגבהה לרכב. אנחנו מוכרים שיפורים שונים לרכבי שטח וג'יפים. אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. ניתן לפנות אלינו עוד היום, תקבלו מאיתנו הצעה עבור הגבהה לג'יפ וכן אם תרצו, תוכלו לקבל הצעה מחברת להנעה לגז עבור מערכת גפ"מ לרכב.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com