| 1700-551-444

מערכת גפ"מ לרכב

תעשיית הרכב עברה בשנים האחרונות שינויים מרחיקי לכת, בחלק מהמקרים מדובר על שינויים שלא התרחשו בה במשך שנים רבות קודם לכן. מדובר על שינויים בסיסיים בתעשייה, שינויים כלכליים, מקצועיים ואחרים.

בין השינויים אנחנו יכולים להציג מספר דוגמאות, למשל, סגירה של חברות ענק או העברת מפעלים גדולים ממדינות המערב למדינות מזרח אסיה, מעבר לכלי רכב חכמים, ניסיון של החברה לצמצם באופן ניכר את השימוש בכלי רכב דרך תחבורה ציבורית או תחבורה שיתופית, וכן מעבר לכלי רכב ידידותיים לסביבה, בין היתר על ידי התקנת מערכת גפ"מ לרכב.

מערכת גפ"מ לרכב זו מערכת שמבוססת על גז פחמני מעובה, אשר נשאר לחומר הרבה יותר נקי מדלק, חומר שאיננו מזהם, שומר על המנוע נקי, והוא חסכוני הרבה יותר מאשר מערכת דלק רגילה. התקנת מערכת על גז לרכבים מתבצעת בכלי רכב רגילים, כלומר כאלה שמונעים על ידי דלק, ולמעשה הוא עובד במקביל למערכות אלו. הנהג יכול לעבור מנסיעה מונעת על דלק לנסיעה מונעת בגז באמצעות כפתור אחד וכך גם להיפך. התקנת מערכת גפ"מ לרכב לא משנה בשום צורה את התנהלות הרכב ולא את המבנה הפנימי שלו. מה שכן המערכת תופסת מקום מאחר ויש צורך להטמין את בלון הגז ברכב. חשוב לציין, מדובר בבלון בטיחותי, מערכת אטומה הרמטית שלא יכולה להתפוצץ ולא יכול לקרות לה דבר במהלך הנסיעה.

מערכות גפ"מ לרכב הפכו מאוד פופולאריות עם השנים, בין היתר בזכות העובדה שאנשים וחברות רכב שונות החלו לחפש אופציות ידידותיות יותר לסביבה, אופציות שהן גם חסכוניות אך גם אינן מזהמות את האוויר. מאחר ומערכות גז נחשבות לאופציות כאלה, אז נכון יותר להשתמש בהן.

לסיכום, מערכת גפ"מ לרכב יכולה להיות פתרון אידיאלי לתעשיית הרכב המשתנה ובכלל לדרישה עבור מערכות חסכוניות וידידותיות לסביבה, לכן אנחנו יכולים לראות גורמים רבים, פרטיים ועסקיים אשר מתקינים מערכות אלו בכלי רכב מסוגים שונים, הן כלי רכב פרטיים, משפחתיים והן כלי רכב לצרכים אחרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מערכת גפ"מ לרכב, הרי שאתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גז חסכן מציעים לכם מגוון אופציות לשימוש במערכות על גז לרכבים. אתם יכולים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, להציג בפניכם את האופציות השונות, היתרונות של המערכות, כיצד אנחנו מתקינים אותן וכיצד הן יכולות לחסוך לכם כסף רב.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com