מערכת גפ"מ לרכב

תעשיית הרכב עברה בשנים האחרונות שינויים מרחיקי לכת, בחלק מהמקרים מדובר על שינויים שלא התרחשו בה במשך שנים רבות קודם לכן. מדובר על שינויים בסיסיים בתעשייה, שינויים כלכליים, מקצועיים ואחרים.
בין השינויים אנחנו יכולים להציג מספר דוגמאות, למשל, סגירה של חברות ענק או העברת מפעלים גדולים ממדינות המערב למדינות מזרח אסיה, מעבר לכלי רכב חכמים, ניסיון של החברה לצמצם באופן ניכר את השימוש בכלי רכב דרך תחבורה ציבורית או תחבורה שיתופית, וכן מעבר לכלי רכב ידידותיים לסביבה, בין היתר על ידי התקנת מערכת גפ"מ לרכב.

מערכת גפ"מ לרכב זו מערכת שמבוססת על גז פחמני מעובה, אשר נשאר לחומר הרבה יותר נקי מדלק, חומר שאיננו מזהם, שומר על המנוע נקי, והוא חסכוני הרבה יותר מאשר מערכת דלק רגילה. התקנת מערכת על גז לרכבים מתבצעת בכלי רכב רגילים, כלומר כאלה שמונעים על ידי דלק, ולמעשה הוא עובד במקביל למערכות אלו. הנהג יכול לעבור מנסיעה מונעת על דלק לנסיעה מונעת בגז באמצעות כפתור אחד וכך גם להיפך. התקנת מערכת גפ"מ לרכב לא משנה בשום צורה את התנהלות הרכב ולא את המבנה הפנימי שלו. מה שכן המערכת תופסת מקום מאחר ויש צורך להטמין את בלון הגז ברכב. חשוב לציין, מדובר בבלון בטיחותי, מערכת אטומה הרמטית שלא יכולה להתפוצץ ולא יכול לקרות לה דבר במהלך הנסיעה.
מערכות גפ"מ לרכב הפכו מאוד פופולאריות עם השנים, בין היתר בזכות העובדה שאנשים וחברות רכב שונות החלו לחפש אופציות ידידותיות יותר לסביבה, אופציות שהן גם חסכוניות אך גם אינן מזהמות את האוויר. מאחר ומערכות גז נחשבות לאופציות כאלה, אז נכון יותר להשתמש בהן.

לסיכום, מערכת גפ"מ לרכב יכולה להיות פתרון אידיאלי לתעשיית הרכב המשתנה ובכלל לדרישה עבור מערכות חסכוניות וידידותיות לסביבה, לכן אנחנו יכולים לראות גורמים רבים, פרטיים ועסקיים אשר מתקינים מערכות אלו בכלי רכב מסוגים שונים, הן כלי רכב פרטיים, משפחתיים והן כלי רכב לצרכים אחרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מערכת גפ"מ לרכב, הרי שאתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גז חסכן מציעים לכם מגוון אופציות לשימוש במערכות על גז לרכבים. אתם יכולים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, להציג בפניכם את האופציות השונות, היתרונות של המערכות, כיצד אנחנו מתקינים אותן וכיצד הן יכולות לחסוך לכם כסף רב. 
 
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.