| 1700-551-444

מערכת גז רכב

לא מעט ישראלים מבקשים לעבור בשנים האחרונות לשימוש במרכז גז לרכב. מערכת זו, כידוע, מותקנת לצד מערכות דלק אשר קיימות ברכב ומאפשרות לנהג לבחור, האם לנהוג על גז או על דלק. מדובר במערכות בטוחות מאוד, חסכוניות וידידותיות לסביבה.

מערכות על גז לרכב הפכו פופולאריות עם השנים, הן בזכות השיפורים השונים שחלו בתחום עם הזמן והן בזכות העובדה שיותר ויותר צרכנים מעדיפים להשתמש במערכות נקיות, אשר אינן מזהמות את האוויר ואינן מלכלכות את המנוע, מה שמוביל לכך שגם הסביבה תזוהם.

על מנת להתקין מערכת גז לרכב בצורה נכונה, לפני שבוחרים היכן להתקין את המערכת וכיצד, יש לבדוק תחילה, אצל מי נכון להתקין מערכת גפ"מ למכונית. לא כל מוסך ולא כל עסק שמתעסק במערכות לרכב, מכיר את הנושא, יתרה מזו, לא כל מי שעובד בתחום הוא בהכרח אמין ומקצועי מספיק בשביל שנהיה מוכנים להפקיד בידיו את האפשרות הזאת. כעת עולה השאלה, עם כך, אצל מי נכון לבצע התקנת מערכת גפ"מ למכונית.

ראשית, יש לוודא שמדובר במקום מורשה. מאחר ומדובר במערכת על גז לרכב, וההתקנה של המערכת עלולה להשפיע לא רק על הנהג אלא גם על הנוסעים וכן על נהגים אחרים והולכי רגל, הרי שלא כל אחד מורשה לבצע את ההתקנה. רק גורמים שקיבלו הכשרה מתאימה לכך וכן רישיון בנושא יכולים לעשות זאת, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתקינים את המערכת אצל גורמים לא מקצועיים שעלולים לסכן אותנו ונהגים אחרים.

שנית, יש לוודא שמדובר במקום עם ניסיון רב. מקום שביצע כבר התקנות כמו שלנו בעבר, מקום שיודע כיצד להתעסק עם תקלות שונות וכן מקום שיודע כיצד לבצע עבודת התקנה בצורה מהירה ויסודית. המקצועיות של מקום אשר מתמחה בהתקנת מערכת גז רכב, באה לידי ביטוי באופנים שונים, בין היתר, ביכולת של החברה לאתר ליקויים בהרכבה ולתקן אותם לפני שמשחררים את הרכב לנהג.

שלוש, חשוב מאוד שהמקום ידאג לאחריות ולשירות תיקונים במידת הצורך. לשם כך, עלינו לוודא מה המקום מעניק לנו ומה זה כולל, עוד לפני שאנחנו מבצעים את ההתקנה.

אנחנו בגז חסכן, עומדים בכל הנקודות הנ"ל, ואנחנו מעניקים לכם שירות יסודי, מקצועי ומהיר כנדרש. אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון, ותוך זמן קצר נשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו לשרת אתכם.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com