מערכת גז למכונית

ישראלים רבים בוחרים בשנים האחרונות להתקין מערכת גז למכונית, זאת בנוסף למערכת הדלק הרגילה אשר הם מקבלים עם הרכב, מן הסתם. מערכת גז לרכבים, היא דבר יחסית חדש בתחום הרכב והיא מאפשרת לנהגים לבחור בין אפשרות שהרכב שלהם ייסע על גז לבין האפשרות שהוא ייסע על דלק.
לשמחתם של הישראלים, יש מגוון מקומות בהם מוכרים ומתקינים ערכת על גז לרכבים, הבעיה היא, שחלק מהמקומות אינם מורשים לכך או מציעים מערכות שאינן נחשבות איכותיות. לכן יש שורה של נקודות שחשוב לדעת אודות מערכת גז למכונית מהיבטים שונים.

במאמר זה נסקור שורה של נקודות אשר חשוב לשים לב אליהן וחשוב לדעת אותן, לפני שבוחרים להתקין מערכת גז למכונית. רצוי מאוד לקרוא את המאמר לפני שמתקינים את המערכת, כך תוכלו ליהנות מכל ההיבטים החשובים שלה.
ראשית, משרד התחבורה דורש תקנים שונים להתקנת מערכת גז למכונית. חשוב מאוד להקפיד שתקנים אלו אכן מתקיימים במערכת אותה אתם מעוניינים להתקין. יש לשים לב שכל אמצעי הבטיחות קיימים במערכת.
שנית, התקנת מערכת גז לרכבים דורשת הליך רישוי מסוים, ההליך מתבצע על ידי החברה שמתקינה את המערכת. זה מחייב שינוי בהליך הרישום מאחר ומתבצע שינוי במבנה הרכב. לכן רצוי לבחון שאכן הוא מתקיים.
שלוש, רבות מדובר על העלויות הנמוכות שמשלמים כמשתמשים בערכת על גז לרכבים, מה שחשוב לזכור הוא, שהעלות הראשונית היא גבוהה, כלומר עלות ההתקנה, עם זאת העלויות השוטפות של אחזקת הרכב יורדות באופן דרסטי, מאחר ועלות תדלוק גז נמוכה בלמעלה מ-40 אחוז ועלות התחזוקה של הרכב יורדת אף היא, שכן הבלאי הוא נמוך יותר.
נקודה אחרונה שחשוב לשים לב אליה, יש לקבל אחריות על ההתקנה וכן ביטוח על המערכת, בכל מקרה שיש בעיה, רצוי לפנות אל החברה המתקינה בשביל שתבדוק את המערכת ואם יש צורך בהחלפת חלקים, הרי שיש לבצע אותה אך ורק במקום בו התקנתם את המערכת, כך תוכלו לשמור עליה היטב.

לשם התקנת מערכת גז למכונית, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גז חסכן, החברה המובילה בישראל בהתקנת מערכת גז לרכבים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון, עוד היום. 
 
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.