מערכות גפ"מ

החל משנות התשעים התחיל תהליך של הסבת כלי רכב לשימוש בגז, תהליך זה החל בעקבות ניסיונות הולכים ונשנים למצוא פתרונות הן לעלייה במחירי הדלק עם השנים וכן לעובדה שהדלק עצמו מזהם את האוויר וגורם נזק לסביבה. בין השיטות שנועדו להחליף את מערכות הדלק הקיימות הן התקנת מערכות גפ"מ לרכב. מערכות שמיועדות לאפשר לכלי רכב לנסוע עם גז במקום עם דלק. 

במהלך השנים קמו שורה של חברות גפ"מ וגז אשר ייצרו מערכות גפ"מ לרכב, מערכות אלו מיועדות לכלי רכב שונים, החל מכלי רכב משפחתיים וכלה בכלי רכב אחרים, כולל כלי רכב שטח, ארבע על ארבע. המחשבה היתה, שעם השנים יותר ויותר אנשים יגיעו למסקנה שעדיף להם להתקין מערכות גפ"מ לרכב במקום להשתמש במערכת הדלק הישנה, היקרה והמזהמת. 

בתחילת הדרך, כיאה למוצר חדש, חברות גפ"מ וגז מצאו את עצמם מול שורה של בעיות, ראשית, משרד התחבורה לא מיהר להסכים להתקנת מערכות גז, המערכות עצמן לא היו יעילות, היו שסברו שהמערכות אינן בטוחות מספיק, וכן לא היו מספיק תחנות לתדלוק גז. יש לציין שבחלק מהמקרים, מי שהיה אמור לספק את הגז הן חברות דלק, מאחר ומחיר הגז הוא יותר נמוך, לא תמיד החברות מצאו לנכון לאפשר תדלוק גז מאחר והיה מדובר מבחינת אותן חברות בהפסד כלכלי. 

במהלך השנים, ובפרט בעשור האחרון אנחנו רואים שורה של שינויים בתחום, ראשית, מחירי הגז בעולם ירדו, מה שגרם ליותר ויותר אנשים להכיר בערך של מערכות גפ"מ לרכב, כשהביקוש עלה גם ההיצע עלה, וכעת אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר חברות גפ"מ וגז לכלי רכב שונים.

שנית, אנחנו יכולים למצוא יותר תחנות שמאפשרות תדלוק בגז, צריך לזכור שגם כלי רכב שנמצאים בבעיה שכן אין להם מספיק גז במיכל, הם עדיין יכולים להשתמש במערכת הדלק של הרכב ולכן בעיה זו היא חלקית בלבד. שלוש, אנחנו יכולים לראות הרבה יותר מודעות לעניין, גם מצד הציבור אך גם מצד התקשורת ומשרד התחבורה, מה שהזניק את הנושא קדימה. 

לסיום, אם אתם מחפשים חברת גפ"מ לרכב, חברה שתתקין ברכבכם מערכות גפ"מ, זה הזמן לפנות אלינו, גז חסכן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם שירות איכותי והצעות מחיר אטרקטיביות. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. תפנו אלינו עוד היום. 
 
מערכות גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.