| 1700-551-444

מערכות גפ"מ

החל משנות התשעים התחיל תהליך של הסבת כלי רכב לשימוש בגז, תהליך זה החל בעקבות ניסיונות הולכים ונשנים למצוא פתרונות הן לעלייה במחירי הדלק עם השנים וכן לעובדה שהדלק עצמו מזהם את האוויר וגורם נזק לסביבה. בין השיטות שנועדו להחליף את מערכות הדלק הקיימות הן התקנת מערכות גפ"מ לרכב. מערכות שמיועדות לאפשר לכלי רכב לנסוע עם גז במקום עם דלק.

במהלך השנים קמו שורה של חברות גפ"מ וגז אשר ייצרו מערכות גפ"מ לרכב, מערכות אלו מיועדות לכלי רכב שונים, החל מכלי רכב משפחתיים וכלה בכלי רכב אחרים, כולל כלי רכב שטח, ארבע על ארבע. המחשבה היתה, שעם השנים יותר ויותר אנשים יגיעו למסקנה שעדיף להם להתקין מערכות גפ"מ לרכב במקום להשתמש במערכת הדלק הישנה, היקרה והמזהמת.

בתחילת הדרך, כיאה למוצר חדש, חברות גפ"מ וגז מצאו את עצמם מול שורה של בעיות, ראשית, משרד התחבורה לא מיהר להסכים להתקנת מערכות גז, המערכות עצמן לא היו יעילות, היו שסברו שהמערכות אינן בטוחות מספיק, וכן לא היו מספיק תחנות לתדלוק גז. יש לציין שבחלק מהמקרים, מי שהיה אמור לספק את הגז הן חברות דלק, מאחר ומחיר הגז הוא יותר נמוך, לא תמיד החברות מצאו לנכון לאפשר תדלוק גז מאחר והיה מדובר מבחינת אותן חברות בהפסד כלכלי.

במהלך השנים, ובפרט בעשור האחרון אנחנו רואים שורה של שינויים בתחום, ראשית, מחירי הגז בעולם ירדו, מה שגרם ליותר ויותר אנשים להכיר בערך של מערכות גפ"מ לרכב, כשהביקוש עלה גם ההיצע עלה, וכעת אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר חברות גפ"מ וגז לכלי רכב שונים.

שנית, אנחנו יכולים למצוא יותר תחנות שמאפשרות תדלוק בגז, צריך לזכור שגם כלי רכב שנמצאים בבעיה שכן אין להם מספיק גז במיכל, הם עדיין יכולים להשתמש במערכת הדלק של הרכב ולכן בעיה זו היא חלקית בלבד. שלוש, אנחנו יכולים לראות הרבה יותר מודעות לעניין, גם מצד הציבור אך גם מצד התקשורת ומשרד התחבורה, מה שהזניק את הנושא קדימה.

לסיום, אם אתם מחפשים חברת גפ"מ לרכב, חברה שתתקין ברכבכם מערכות גפ"מ, זה הזמן לפנות אלינו, גז חסכן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם שירות איכותי והצעות מחיר אטרקטיביות. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. תפנו אלינו עוד היום.

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com