מערכות גפ"מ לרכב

מדי שבוע, סביר להניח, שאתם מוציאים מאות שקלים על דלק. בהנחה ואתם משפחה עם שני ילדים, הרי שאתם נאלצים לבזבז כסף על דלק עבור נסיעות לבית הספר, עבודה, חוגים, משפחה, טיולים, ועוד. זאת עוד לפני שציינו כמה כסף אתם משלמים עבור בלאי ברכב שנובע מהשימוש במערכות הדלק.
היום יש לכם אפשרות לחסוך עלויות יקרות של שימוש ברכב, באמצעות הסבה גפ"מ למכונית, במילים אחרות באמצעות מערכות גז רכב, אתם יכולים לחסוך עלויות גבוהות הן בכל הקשור לחסכון בדלק והן בכל מה שקשור לבלאי שנוצר ברכב.
נניח ויש לכם רכב שנוסע אך ורק על דלק, באופן טבעי שכן ככה מכרו לכם את הרכב, ככה קיבלתם אותו מהחברה כשרכשתם אותו. אתם רגילים לצרוך אך ורק דלק. היום יש לכם אפשרות אחרת, היום אתם יכולים להתקין מערכות גפ"מ לרכב וליהנות מחסכון עצום. חסכון שבא לידי ביטוי בהוצאות על גז, שהוא הרבה יותר זול מהדלק, וכן בחסכון על טיפולים ברכב, חסכון שנובע מהעובדה הפשוטה שגז הוא חומר הרבה יותר נקי וידידותי לסביבה. לכן אתם יכולים להיעזר בו במקום להשתמש בדלק, ובכך אתם שומרים על המנוע ועל שאר חלקי הרכב נקיים לאורך זמן. זה אומר שהרכב יחזיק זמן רב יותר, הוא יהיה נקי יותר ויתרה מזו, הוא ימנע זיהום ברכב ובסביבה.

שימוש במערכות גפ"מ לרכב הוא מאוד פופולארי היום, מסיבות שונות. הוא נחשב להרבה יותר איכותי, הוא נחשב להרבה יותר יעיל ונקי, וכפי שניתן להבין הוא חסכוני יותר. החיסכון מגיע לרמה של 30-40 אחוז, תלוי בגודל הצריכה של הדלק ובשימוש ברכב. כאן חשוב לומר, להבדיל ממערכת דלק, הרי שהתקנת מערכות גז לרכב איננה באה עם הרכב ולכן היא עולה כסף, מצד שני, מדובר בעלות חד פעמית, שמבטאת בהתקנת בלון הגז (מדובר בבלון סגור הרמטי ובטוח), התקנת צינורות וכפתור אשר מאפשר מעבר מהיר בין שימוש במערכת גז למערכת דלק.
נקודה אחרונה, את ההתקנה מבצעים אנשי מקצוע, עם אחריות מלאה על המערכת.

אם אתם מעוניינים לקבל עוד פרטים על הסבה גפ"מ למכונית, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. גז חסכן מתמחים בהתקנת מערכת גז לרכב. ניתן לפנות אלינו בהקדם ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. צרו איתנו קשר במייל או בטלפון וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. 
 
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.