מערכות גז רכב

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שבוחרים להתקין מערכת על גז למכונית ואנחנו תוהים האם זה בטוח, האם זה נכון, האם זה הכרחי. הרי כולנו גדלנו על כך שכלי רכב ממונעים בדלק, אז איך פתאום נכנס לתוך השיח ביטוי כמו מערכות גז רכב? הרי זה שונה מכל מה שלמדנו.

התשובה היא מאוד פשוטה, במהלך השנים, אנחנו יכולים לראות שינויים בגישה ובחשיבה. היום אנחנו מבינים שמוצר כמו דלק מזהם את הסביבה וגורם בלאי לרכב. לכן אנחנו מנסים לחפש שיטות חדשות כיצד לשמור על רכב נקי. כך למשל, אנחנו משתמשים באופציה של התקנת מערכות גז לרכב.

צריך לומר, מערכות גז רכב, הן אינן המערכות היחידות, הנקיות, שאנחנו יכולים לראות כתחליף למערכות דלק לרכב. מעת לעת אנחנו שומעים על יותר ויותר מערכות חדשות שאינן מתבססות על דלק, בין אם מדובר במערכות חשמל או מערכות אחרות. העניין הוא, שמערכות גז לרכב יש להן כמה יתרונות על פני מערכות אחרות שאמורות להיות נקיות ולהוות תחליף לדלק.

ראשית, מערכות גז לרכב הן מערכות הרבה יותר נקיות וידידותיות לסביבה מאשר מערכות אחרות, גם כאלה שנחשבות נקיות. בין היתר בגלל שאם בוחנים את כל התהליך, משלב הייצור ועד שלב השימוש, הרי שמדובר בתהליך הרבה יותר נקי.

שנית, מערכות גז רכב הן מערכות הרבה יותר חסכוניות, הן מבחינת התקנתן, הן מבחינת אופי השימוש והן מבחינת העובדה שמדובר במערכות הרבה יותר חסכוניות בכל הקשור לבלאי ותיקונים שנדרשים לרכב בעקבות השימוש בהן.

שלישית, מדובר במערכת שאיננה מונעת שימוש במערכת דלק, אלא מדובר במערכת מקבילה, ועל כן אנחנו יכולים להיעזר גם בשימוש בה ואם יש צורך, גם בשימוש במערכת דלק רגילה. זה מקל עלינו ברמות שונות, בין אם כאשר נגמר הגז במיכל ובין אם כשנוסעים בדרכים שדורשות כוח מסיבי כמו דלק.

חשוב להדגיש, התקנת מערכות גז לרכב הופכות יותר ויותר פופולארי עם השנים, בין היתר בגלל שאנחנו היום עוברים להשתמש יותר בגז, גם בגלל שהיצע הגז גדל וגם בגלל שיש ניסיון מתמיד להפחית את כמות השימוש בדלקים ובנפט.

לכן במובנים רבים, הרבה יותר הגיוני ונכון להשתמש במערכת על גז למכונית. לא משנה אם מדובר ברכב חדש או ישן, רכב פרטי או אחר, זה פשוט יותר ידידותי לסביבה והרבה יותר חסכוני.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר עבור מערכות גז רכב. אצלנו בגז חסכן תוכלו ליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית להתקנה וכן לרכישת כל האלמנטים הנדרשים לצורך במערכת זו. כמובן שההתקנה מתבצעת באישור ובסכמות, על ידי צוות מקצועי שמתמחה בכך. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת והצוות של גז חסכן ישמח לענות על כל שאלה. 
 
הסבה גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.