| 1700-551-444

חסכן גז לרכב

החל משנות התשעים קיים ניסיון מתמיד בעולם המערבי, לענות על השאלה כיצד למצוא דרכים כיצד להתמודד עם זיהום הסביבה ובפרט זיהום האוויר. ההכרה שחלחלה בעשור זה היתה, שעם הזמן ובעקביות התיעוש והמודרנה מזהם את הסביבה ואת האוויר, וגורם נזק בלתי ישוער לכדור הארץ. הקידמה שכולנו היינו כמהים לה והאמנו בה, התגלה שיש בה צדדים אפלים שיכולים לפגוע בנו ובדורות הבאים.

דוגמא קלאסית לכך היו כלי רכב. מצד אחד בלעדיהם אנחנו לא יכולים להתקיים, בלעדיהם אנחנו לא יכולים להתנהל בצורה נורמאלית, לעיתים הם נראו כמו שיא הקידמה המודרנית אך מצד שני, צריך לומר את האמת, הם מזהמים את כדור הארץ שכן בשביל לנהוג בהם אנחנו צריכים להשתמש בדלק. הפתרון היה לחפש דרכים כיצד להימנע מכך. אחת האופציות היא רכב מונע בגז.

החל מסוף שנות התשעים, תחילת שנות האלפיים, יותר ויותר כלי רכב עברו להיות מוכנים בגז. הרעיון של רכב על גז הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה, מאחר וגז הוא הרבה יותר חסכוני וכן הרבה יותר נקי מאשר דלק. בעוד שדלקים מזהמים את הסביבה (הן בתהליך הייצור והן בתהליך השימוש) וכן בכלל שהם גורמים ללכלוך וזיהום במנוע, כמו כן מדובר בחומרים הרבה יותר מסוכנים מגז, הרי שלא מעט כלי רכב עברו להשתמש במערכות גז.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של רכב מונע בגז, רובן אגב כלי רכב שמגיעים עם שתי מערכות, דלק וגז, כאשר מערכת הגז מחוברת בצינור מתא המטען, שם נהוג להתקין את מיכל הגז אל כיסא הנהג, בכל עת שירצה הנהג הוא יכול לעבור ממערכת גז לדלק, בדרך כלל הוא יבחר לעשות את זה כאשר הגז במיכל עומד להסתיים. יש לציין שביצועי הרכב נשארים כפי שהם ואפילו משתפרים מאחר והגז לא מלכלך את המנוע והוא משאיר אותו נקי לאורך זמן.

האפשרות לעבור ולהשתמש ברכב מונע בגז יכולה להתבצע, באמצעות מוסכים ומקומות שמתמחים בהתקנת מערכות גז ברכב.

דוגמא טובה למקום שכזה הוא גז חסכן. הצוות שלנו מתמחה בהסבת רכב על גז. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להגיע אלינו למוסך ברחובות, אנחנו נבחן את הרכב שלכם ונציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית להתקנת מערכת גז ברכב. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. כשתצאו מאיתנו עם מערכת חסכן גז לרכב, אתם לא תבינו למה לא התקנתם את המערכת קודם לכן.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com