חסכן גז לרכב

החל משנות התשעים קיים ניסיון מתמיד בעולם המערבי, לענות על השאלה כיצד למצוא דרכים כיצד להתמודד עם זיהום הסביבה ובפרט זיהום האוויר. ההכרה שחלחלה בעשור זה היתה, שעם הזמן ובעקביות התיעוש והמודרנה מזהם את הסביבה ואת האוויר, וגורם נזק בלתי ישוער לכדור הארץ. הקידמה שכולנו היינו כמהים לה והאמנו בה, התגלה שיש בה צדדים אפלים שיכולים לפגוע בנו ובדורות הבאים. 

דוגמא קלאסית לכך היו כלי רכב. מצד אחד בלעדיהם אנחנו לא יכולים להתקיים, בלעדיהם אנחנו לא יכולים להתנהל בצורה נורמאלית, לעיתים הם נראו כמו שיא הקידמה המודרנית אך מצד שני, צריך לומר את האמת, הם מזהמים את כדור הארץ שכן בשביל לנהוג בהם אנחנו צריכים להשתמש בדלק. הפתרון היה לחפש דרכים כיצד להימנע מכך. אחת האופציות היא רכב מונע בגז. 

החל מסוף שנות התשעים, תחילת שנות האלפיים, יותר ויותר כלי רכב עברו להיות מוכנים בגז. הרעיון של רכב על גז הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה, מאחר וגז הוא הרבה יותר חסכוני וכן הרבה יותר נקי מאשר דלק. בעוד שדלקים מזהמים את הסביבה (הן בתהליך הייצור והן בתהליך השימוש) וכן בכלל שהם גורמים ללכלוך וזיהום במנוע, כמו כן מדובר בחומרים הרבה יותר מסוכנים מגז, הרי שלא מעט כלי רכב עברו להשתמש במערכות גז.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של רכב מונע בגז, רובן אגב כלי רכב שמגיעים עם שתי מערכות, דלק וגז, כאשר מערכת הגז מחוברת בצינור מתא המטען, שם נהוג להתקין את מיכל הגז אל כיסא הנהג, בכל עת שירצה הנהג הוא יכול לעבור ממערכת גז לדלק, בדרך כלל הוא יבחר לעשות את זה כאשר הגז במיכל עומד להסתיים. יש לציין שביצועי הרכב נשארים כפי שהם ואפילו משתפרים מאחר והגז לא מלכלך את המנוע והוא משאיר אותו נקי לאורך זמן. 

האפשרות לעבור ולהשתמש ברכב מונע בגז יכולה להתבצע, באמצעות מוסכים ומקומות שמתמחים בהתקנת מערכות גז ברכב. 

דוגמא טובה למקום שכזה הוא גז חסכן. הצוות שלנו מתמחה בהסבת רכב על גז. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להגיע אלינו למוסך ברחובות, אנחנו נבחן את הרכב שלכם ונציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית להתקנת מערכת גז ברכב. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. כשתצאו מאיתנו עם מערכת חסכן גז לרכב, אתם לא תבינו למה לא התקנתם את המערכת קודם לכן. 
 
חסכן גז לרכב
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.