חסכן גז לרכבים

מעת לעת, כלי התקשורת מדווחים על עלייה במחירי הדלק. מעטים מאיתנו מבינים מדוע בעצם מחיר הדלק עולה, הרי אם מסתכלים על המערכת העולמית ועל המחירים, די ברור ששום דבר מהותי לא קרה ולכן אין סיבה שהמחירים יעלו, ובכל זאת אנחנו מגלים עלייה שמשפיעה באופן מידיי על הכיס שלנו, אף אחד מאיתנו לא יכול לנהוג ברכב שלו בלי דלק, ובואו נודה על האמת, מרביתנו לא יכולים לוותר על הרכב שלנו. 

יש כמובן דרכים כיצד להתמודד עם הבעיה, מי שיש לו רכב חברה, נהנה לא פעם מדלק חינם (יותר נכון על חשבון החברה) אז זה פחות מפריע לו שמחירי הדלק עולים, כל עוד הוא עובד בחברה, כמובן. יש מי שמעדיף לחסוך בנסיעות,אז הוא פשוט משתמש יותר בתחבורה ציבורית או ברגליים, אך לא כל אחד יכול, ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא, לחפש דרכים כיצד להשתמש ברכב אך בצורה חסכונית יותר. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים מתקינים מערכת גז לרכב. 

הרעיון של מערכת גז למכונית הוא מאוד פשוט. במהלך השנים חיפשנו דרכים לא רק להוזיל את עלויות השימוש ברכב, בין היתר בעיקר עליות גבוהות במחירי הדלק, אלא גם בגלל התנודות הרבות בשוק וההפתעות השונות שצצו בו במהלך השנים. כמו כן, חיפשנו דרכים למנוע זיהום של הסביבה.  כידוע מזה שנים רבות אנחנו מתמודדים עם בעיית זיהום שנובעת מתיעוש ושימוש בחומרים שונים, אשר לא יכולנו לקיים אורח חיים מודרני אך הם גרמו לזיהום הסביבה וחשש כבד לעתיד כדור הארץ. הפתרון היה לחפש חומרים חלופיים שניתן להשתמש בהם. כך נוצר השימוש במערכת גז למכונית. 

גז הינו חומר נקי יותר, הוא משחרר פחות רעלים ומזהמים לחלל האוויר, וכן הוא זול יותר לייצור והפצה. עצם זה שבשנים האחרונות התגלו יותר ויותר מאגרי גז, אפשרו לכך שהמחירים ירדו באופן דרסטי מה שכמובן מקל עלינו להשתמש בו לצרכים שונים, ביניהם גם לשם שימוש במערכת גז לרכב. לכן אנחנו גם יכולים לראות במערכות אלו חסכן גז לרכבים. 

אם אתם רוצים לדעת עוד כיצד מערכת גז למכונית יכולה לשמור על הסביבה ולחסוך לכם בעלויות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גז חסכן מתקינה מערכת גז לרכב במחירים אטרקטיביים. אצלנו תוכלו להתקין מערכות לכלי רכב מדגמים שונים, החל ממערכות לכלי רכב משפחתיים, כלי רכב ארבע על ארבע ועוד מגוון כלי רכב נוספים. 
 
חסכן גז לרכבים
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.