| 1700-551-444

חסכן בדלק

אחד מסיפורי האהבה הגדולים ביותר של בני אדם הוא לכלי רכב. חלקנו מודים בכך בפה מלא, אחרים מתקשים להודות בכך, אך כל הסימנים מראים זאת, אנחנו משקיעים הרבה זמן בניקוי הרכב, אנחנו משקיעים כל מה שאנחנו יכולים בתיקונים של הרכב, מפחדים שמה יקרה לו משהו, חס וחלילה שתופיע שריטה אחת על הפח שלו, ואנחנו משקיעים את מיטב כספנו בקניית תוספות לרכב.

כשמדובר בתוספות לאוטו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות אשר מתחלקות לכמה וכמה קטגוריות. אנחנו יכולים למצוא תוספות לרכב שקשורות למערכת השמע או בכלל למערכת הבידור של הרכב, אנחנו יכולים למצוא תוספות שקשורות לבטיחות הנסיעה, מראות גדולות יותר, מערכות לכיוונן רוורס ועוד, כמו כן אנחנו יכולים למצוא תוספות שקשורות לנוחיות הנסיעה, למשל מושבים נוחים, מתלה לפלאפון, מתלה לכוס שתייה ועוד.

אחת הדוגמאות הקלאסיות של תוספות לרכב אשר נהוג להתקין בשנים האחרונות הן מערכות שמיועדות לחסוך בעלויות הדלק, בין היתר מדובר על מערכות גפ"מ, מערכות שמאפשרות לרכב לנסוע על גז. כך לצד מערכות הדלק הרגילות ניתן להשתמש גם בגז, מה שמאפשר חסכון עצום בדלק.

מערכות אלו מותקנות בתא המטען של הרכב עם חיבור אל מתג שנמצא בחלק הקדמי של הרכב, ליד מושב הנהג, כך בזמן הנסיעה ניתן להחליף ממערכת דלק למערכת גז. מערכת גז היא חסכונית יותר, גם בגלל שהעלות של הגז היא נמוכה מזו של הדלק אך גם בגלל שהיא שומרת הרבה יותר טוב על המנוע. מדובר על חומר פחות מזהם ופחות מלוכלך, מה שמאפשר לשמוע על בלאי המנוע לאורך תקופה ארוכה יותר. כל מי שאוהב את הרכב שלו וחרד לשלומו, ימצא במערכת גז לרכב, גם אופציה אידיאלית לשמור על הרכב לאורך שנים ארוכות וגם מערכת חסכונית וייחודית, במיוחד בכל הקשור לנושא של הוצאות דלק.

מערכת גז לרכב, נחשבת לאידיאלית עבור כלי רכב שמבצעים נסיעות ארוכות, כך החיסכון בדלק לאורך תקופה ארוכה הוא עצום וכן המערכת שומרת על הרכב מפני פגעים ובעיות שונות.

אם אתם רוצים לדעת עוד על תוספות לאוטו ובפרט על מערכות גז לרכב, אתם מוזמנים לפנות אלינו. גז חסכן, החברה שתעזור לכם לחסוך בהוצאות הדלק שלכם. אצלנו תוכלו ליהנות מאפשרות להתקין מערכת גפ"מ לרכב וכך גם לחסוך בהוצאות דלק וגם לשמור על הרכב שלכם טוב יותר. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com