חסכון בדלק

כמה כסף אתם מוצאים בחודש על דלק לרכב? מה עלות נסיעה אחת שלכם? אם בדקתם את נושא לעומק אתם יודעים, שמדי חודש, ייתכן מאוד שהוצאתם מאות שקלים על דלק. ישנה סבירות גבוהה שמדי שנה אתם מוצאים כמעט עשרת אלפים שקל, רק על דלק. זה עוד לפני שנגענו בשאלה כמה עולים לכם תיקונים של הרכב בעקבות השימוש בדלק, הבלאי של המנוע לאורך שנים, ובכמה יורד ערכו עם הזמן. 

בשביל ליהנות מחסכון בדלק, אתם לא חייבים לוותר על הרכב שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא להתקין מערכת גפ"מ לרכב, מערכת גז פחמיני מעובה. מערכת זו אשר מותקנת ברכב, לצידה של מערכת הדלק, מאפשרת לנו לחסוך מאות שקלים בחישוב חודשי עד כדי אלפי שקלים בחישוב שנתי. הסיבה היא שהגז הרבה יותר זול מהדלק, וכן הוא נקי יותר, לכן הוא גם שומר על המנוע טוב יותר. 

מאחר ובעזרת מערכת גפ"מ לרכב ניתן ליהנות מחסכון בדלק, הרי שלא מעט ישראלים מוכנים להתקין מערכת זו. אומנם קיימת עלות התקנה של המערכת לרכב, אך בחישוב הכללי של העלויות, עדיין מדובר בחסכון לעומת מערכת דלק לרכב. יתרון נוסף של מערכת על גז לרכב, היא לא באה במקום מערכת הדלק אלא לצידה, כלומר ניתן להשתמש בשתי המערכות ביחד, ולבחור בזמן הנסיעה עם איזו מערכת להשתמש. 

בשביל להתקין מערכת גפ"מ לרכב, יש לפנות אל מקום מורשה שיודע כיצד לעבוד ולהתקין מערכות שכאלה. במקום יבחנו את הרכב ולאחר מכן יתקינו את המערכת. המערכת תותקן בתא המטען של הרכב, שליד מושב הנהג יותקן כפתור שיאפשר לבצע את ההסבה בנהיגה מדלק לגז. במקרה הצורך, יוכל הנהג לבצע הסבה חלופית, כלומר לעבור ולהשתמש מגז לדלק. המערכת או המנוע לא ייפגעו מכך ויהיה ניתן לבצע את השינוי מהר ובצורה פשוטה. 

לסיום, כפי שאפשר לראות ניתן ליהנות מחסכון בדלק באמצעות מערכת על גז לרכב. כל מה שצריך לעשות, זה להתקין מערכת בצורה נוחה, כך שיהיה ניתן להשתמש בצורה בטוחה. 
לסיום, אם אתם מעוניינים להתקין מערכת על גז לרכב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו בגז חסכן מתמחים בהתקנת מערכת גפ"מ לרכב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האינטרנט או בטלפון, וכן להגיע אלינו לרחובות בשביל להתקין את המערכת. אנחנו מבטיחים לכם שתוך זמן קצר תרגישו בשינוי גם בנהיגה וגם בכיס. 
 
חסכון בדלק
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.