| 1700-551-444

חסכון בדלק

כמה כסף אתם מוצאים בחודש על דלק לרכב? מה עלות נסיעה אחת שלכם? אם בדקתם את נושא לעומק אתם יודעים, שמדי חודש, ייתכן מאוד שהוצאתם מאות שקלים על דלק. ישנה סבירות גבוהה שמדי שנה אתם מוצאים כמעט עשרת אלפים שקל, רק על דלק. זה עוד לפני שנגענו בשאלה כמה עולים לכם תיקונים של הרכב בעקבות השימוש בדלק, הבלאי של המנוע לאורך שנים, ובכמה יורד ערכו עם הזמן.

בשביל ליהנות מחסכון בדלק, אתם לא חייבים לוותר על הרכב שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא להתקין מערכת גפ"מ לרכב, מערכת גז פחמיני מעובה. מערכת זו אשר מותקנת ברכב, לצידה של מערכת הדלק, מאפשרת לנו לחסוך מאות שקלים בחישוב חודשי עד כדי אלפי שקלים בחישוב שנתי. הסיבה היא שהגז הרבה יותר זול מהדלק, וכן הוא נקי יותר, לכן הוא גם שומר על המנוע טוב יותר.

מאחר ובעזרת מערכת גפ"מ לרכב ניתן ליהנות מחסכון בדלק, הרי שלא מעט ישראלים מוכנים להתקין מערכת זו. אומנם קיימת עלות התקנה של המערכת לרכב, אך בחישוב הכללי של העלויות, עדיין מדובר בחסכון לעומת מערכת דלק לרכב. יתרון נוסף של מערכת על גז לרכב, היא לא באה במקום מערכת הדלק אלא לצידה, כלומר ניתן להשתמש בשתי המערכות ביחד, ולבחור בזמן הנסיעה עם איזו מערכת להשתמש.

בשביל להתקין מערכת גפ"מ לרכב, יש לפנות אל מקום מורשה שיודע כיצד לעבוד ולהתקין מערכות שכאלה. במקום יבחנו את הרכב ולאחר מכן יתקינו את המערכת. המערכת תותקן בתא המטען של הרכב, שליד מושב הנהג יותקן כפתור שיאפשר לבצע את ההסבה בנהיגה מדלק לגז. במקרה הצורך, יוכל הנהג לבצע הסבה חלופית, כלומר לעבור ולהשתמש מגז לדלק. המערכת או המנוע לא ייפגעו מכך ויהיה ניתן לבצע את השינוי מהר ובצורה פשוטה.

לסיום, כפי שאפשר לראות ניתן ליהנות מחסכון בדלק באמצעות מערכת על גז לרכב. כל מה שצריך לעשות, זה להתקין מערכת בצורה נוחה, כך שיהיה ניתן להשתמש בצורה בטוחה.

לסיום, אם אתם מעוניינים להתקין מערכת על גז לרכב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו בגז חסכן מתמחים בהתקנת מערכת גפ"מ לרכב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האינטרנט או בטלפון, וכן להגיע אלינו לרחובות בשביל להתקין את המערכת. אנחנו מבטיחים לכם שתוך זמן קצר תרגישו בשינוי גם בנהיגה וגם בכיס.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com