| 1700-551-444

חברת להסבה בגז

נמאס לכם לשלם הרבה כסף על דלק? אתם מעוניינים לשמור על מצב תקין של הרכב ועל הדרך אתם גם דואגים לסביבה? אתם יכולים לעבור להשתמש בתחבורה ציבורית או לרכב על אופניים ואתם יכולים פשוט להקל על עצמכם ולהתקין מערכת גז ברכב ולהתחיל להניע את הרכב על גז במקום על דלק.

 הרעיון של מכונית על גז הוא לא רעיון חדש, בעולם כבר משתמשים במשך שנים רבות, לישראל הוא הגיע רק לפני עשור או שניים. הרעיון הוא מאוד פשוט, במקום שנצרך דלק, אנחנו פונים אל חברת להסבה בגז, חברה אשר מתמחה בהתקנת מערכות גז לרכב, וזו מתקינה עבורנו מערכת כזו בתא המטען של הרכב. כך אנחנו יכולים לנסוע על גז. את המיכל של הגז אנחנו ממלאים בכל תחנת דלק ובתחנות אחרות שמציעות גז לרכב למכירה.

המערכת פועלת על פי עיקרון פשוט, כל עוד יש גז במיכל וכל עוד אנחנו רוצים, הנהיגה היא על גז, ברגע שנגמר הגז במיכל, הרכב עובר אוטומטי לנהוג על הדלק. כלומר אנחנו לא מוותרים על מערכות הדלק, אלא מחזיקים בשתי המערכות יחדיו ומשתמשים בזו שמתאימה לנו בכל עת.

חשוב להדגיש, השימוש במערכת גז לא רק מוריד את עלויות השימוש ברכב, שכן אנחנו משקיעים פחות כסף ברכישת דלק, אלא שאנחנו גם שומרים הרבה יותר על הרכב, מאחר וגז הוא חומר הרבה יותר טוב למנוע. על הדרך אנחנו גם שומרים על הסביבה.

כשאתם מחליטים לפנות אל חברת להסבה בגז, עליכם לבדוק מספר פרטים לפני שאתם מבצעים את ההתקנה של המערכת. ראשית, עליכם לקבל את כל המידע על איכות המערכת ובפרט על אמצעי הבטיחות שלה, שנית, עליכם לוודא שהחברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים ממשרד התחבורה וכן שהיא עומדת בכל התקנים הנדרשים בתחום, שלוש, חשוב שעצם ההתקנה תתבצע על ידי החברה, כך שלא תרכשו את המערכת ותצטרכו לחפש מי והיכן יתקינו לכם אותה, ארבע, אל תשכחו לבקש אחריות על המערכת לפחות לשנה אם לא יותר. חשוב כמובן שתקבלו הסברים מפורטים כיצד לנהוג עם המערכת.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל גז חסכן, חברת להסבה מכוניות על גז. אנחנו מתמחים בהתקנת מערכות גז לרכב, כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם, עם הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע מלא אודות המערכות שלנו. תפנו אלינו עוד היום.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com