חברת להסבה בגז

נמאס לכם לשלם הרבה כסף על דלק? אתם מעוניינים לשמור על מצב תקין של הרכב ועל הדרך אתם גם דואגים לסביבה? אתם יכולים לעבור להשתמש בתחבורה ציבורית או לרכב על אופניים ואתם יכולים פשוט להקל על עצמכם ולהתקין מערכת גז ברכב ולהתחיל להניע את הרכב על גז במקום על דלק.

 הרעיון של מכונית על גז הוא לא רעיון חדש, בעולם כבר משתמשים במשך שנים רבות, לישראל הוא הגיע רק לפני עשור או שניים. הרעיון הוא מאוד פשוט, במקום שנצרך דלק, אנחנו פונים אל חברת להסבה בגז, חברה אשר מתמחה בהתקנת מערכות גז לרכב, וזו מתקינה עבורנו מערכת כזו בתא המטען של הרכב. כך אנחנו יכולים לנסוע על גז. את המיכל של הגז אנחנו ממלאים בכל תחנת דלק ובתחנות אחרות שמציעות גז לרכב למכירה. 

המערכת פועלת על פי עיקרון פשוט, כל עוד יש גז במיכל וכל עוד אנחנו רוצים, הנהיגה היא על גז, ברגע שנגמר הגז במיכל, הרכב עובר אוטומטי לנהוג על הדלק. כלומר אנחנו לא מוותרים על מערכות הדלק, אלא מחזיקים בשתי המערכות יחדיו ומשתמשים בזו שמתאימה לנו בכל עת.

חשוב להדגיש, השימוש במערכת גז לא רק מוריד את עלויות השימוש ברכב, שכן אנחנו משקיעים פחות כסף ברכישת דלק, אלא שאנחנו גם שומרים הרבה יותר על הרכב, מאחר וגז הוא חומר הרבה יותר טוב למנוע. על הדרך אנחנו גם שומרים על הסביבה. 

כשאתם מחליטים לפנות אל חברת להסבה בגז, עליכם לבדוק מספר פרטים לפני שאתם מבצעים את ההתקנה של המערכת. ראשית, עליכם לקבל את כל המידע על איכות המערכת ובפרט על אמצעי הבטיחות שלה, שנית, עליכם לוודא שהחברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים ממשרד התחבורה וכן שהיא עומדת בכל התקנים הנדרשים בתחום, שלוש, חשוב שעצם ההתקנה תתבצע על ידי החברה, כך שלא תרכשו את המערכת ותצטרכו לחפש מי והיכן יתקינו לכם אותה, ארבע, אל תשכחו לבקש אחריות על המערכת לפחות לשנה אם לא יותר. חשוב כמובן שתקבלו הסברים מפורטים כיצד לנהוג עם המערכת. 

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל גז חסכן, חברת להסבה מכוניות על גז. אנחנו מתמחים בהתקנת מערכות גז לרכב, כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם, עם הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע מלא אודות המערכות שלנו. תפנו אלינו עוד היום. 
 
חברת להסבה בגז
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.