| 1700-551-444

חברות להנעה בגז

כל אחד מאיתנו מחפש דרכים להוזיל בעלויות המחייה, אנחנו מחפשים דרכים להוזיל את עלויות המזון שאנחנו צורכים, אנחנו מחפשים דרכים להוזיל את עלויות הדיור, עלויות הביגוד ומוצרים אחרים שאנחנו קונים.

כל מי שמחזיק רכב יודע, שעלויות האחזקה השוטפות שלו הן חלק מהותי בחשבון ההוצאות החודשי שלנו. אנחנו משלמים מדי חודש מאות שקלים על דלק, בידיעה ברורה שהסיכוי שלנו להפחית את העלויות היא מאוד נמוכה. מחירי הדלק אומנם עולים ויורדים מדי מספר חודשים, אך לא באופן קיצוני, אנחנו לא נפסיק להשתמש ברכב מאחר ולצערנו אין לנו אופציות אחרות, לכן אנחנו צריכים לחפש דרכים קיצוניות יותר, וכאן נכנסות לתמונה חברות להנעה בגז.

בשנות התשעים וביתר שאת בשנות האלפים, החלו להופיע חברות לגז לרכב אשר הציעו לנו להתקין מערכות גז ברכב. מערכות אלו מאפשרות לנו לנסוע על גז במקום על דלק ובכך לחסוך באופן ניכר בהוצאות השימוש ברכב. חברות להנעה בגז הציעו דרך פשוטה ליהנות מהרכב שלנו בזמן שאנחנו חוסכים לא מעט.

כיצד זה מתבצע? חברת להנעה בגז מתקינה אצלנו ברכב מערכת שמאפשרת לנו לנסוע על גז, מערכת זו חוסכת לנו למעלה מ-40 אחוז מהוצאות הדלק, מאחר וגז הוא זול יותר מדלק. כיום בחלק גדול מתחנות הדלק יש כבר אפשרות לתדלק גם גז. בנוסף, גז לרכב הוא הרבה יותר נקי ואיכותי מדלק, מכאן שאנחנו מפחיתים את הבלאי של הרכב באופן מהותי. זה כמובן עוזר לנו לחסוך עוד יותר בהוצאות.

חברות להנעה בגז מציעות מערכות שירותים להתקנה וכן לתיקון חלפים בגז בעלויות שונות, ההתקנה הראשונה יכולה להיות גבוהה אך לאחר מכן אנחנו נרגיש כיצד אנחנו חוסכים בעלויות באופן ניכר. אותן חברות לגז לרכב מציעות לנו גם ביטוח ואחריות וכן אפשרות להחלפת חלקים, כאמור, אם יש צורך בכך. אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו בידיים טובות ושאנחנו יכולים ליהנות מהרכב כפי שאנחנו רוצים. חשוב להבהיר, אנחנו יכולים להתקין מערכת שכזו במגוון רחב של כלי רכב.

אם גם אתם מחפשים חברות להנעה בגז, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גז חסכן, החברה שתחסוך לכם מאות שקלים כל חודש בעזרת התקנת מערכת גז לרכב. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח להציג בפניכם הצעות מחיר אטרקטיביות. הצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין, אל תהססו לפנות אלינו.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com