| 1700-551-444

חברות גז לרכב

כל מי שעוקב אחרי מדורי הרכב בשנים האחרונות, לא יכול שלא להבחין בשינוי שחל בתחום, בכל הקשור לניסיון של חברות הרכב ליצור רכבים ידידותיים לסביבה. החל משימוש בדלקים שנחשבים יותר מאשר אלו שהיה נהוג להשתמש בהם בעבר, המשך ברכבים היברידיים שנחשבים ידידותיים לסביבה וכלה בהתקנת מערכות גז למכונית. האופציה השלישית נחשבת לזולה ולפשוטה ביותר, ועל כן גם לא מעט אנשים בוחרים בה.

לפני שנסביר מהי האופציה השלישית וכיצד היא עובדת, נסביר בקצרה, מדוע חברות הרכב מחפשות היום כלים ידידותיים לסביבה עבור הלקוחות שלהן. במשך שנים רבות, המחקר והציבור לא התעסק בשאלה, מה המחיר שאנחנו משלמים על שימוש בכלי רכב מונעים בדלק. מאחר ועם השנים חל גידול עצום בשימוש בכלי רכב ובמקביל חל שימוש בזיהום הסביבה, היה ברור שקיים קשר בין השניים. לפיכך החלו להטיל רגולציות שונות על חברות הרכב בעולם, באופן ישיר או רגולציות ואיסורים על שימוש בכלי רכב באופן עקיף. חברות הרכב חיפשו דרך להיאבק בתופעה מצד אחד ומצד שני להרוויח מהשינויים. הדרך שהן מצאו, יצירת כלי רכב יותר ידידותיים לסביבה.

הבעיה היא, להוציא חברות גז לרכב אשר מתקינות מערכות גז למכונית קיימת, הרי שבמקרים אחרים, מדובר בכלי רכב חדשים לגמרי, אשר מחירן הוא גבוה מאוד, ולכן זה לא משתלם או אפשרי לרכוש אותן, ומכאן שגם אם החברה מרוויחה, לא תמיד הלקוח יכול לאפשר לעצמו את רכישת הרכב. על כן, האופציה שמציעה חברת גז לרכב בדמות התקנת מערכות גז למכונית, היא האופציה האידיאלית.
מדובר באופציה מאוד פשוטה, התקנת מערכת גז ברכב קיים, כך שלצד מערכת הדלק יש לנהג אפשרות לנהוג על גז. מדובר בחומר פחות מזהם, חומר שמשחרר פחות רעלים לסביבה, חומר הרבה יותר זול וכן הוא שומר על הרכב בצורה הרבה יותר טובה, מה שכמובן גם חסכוני יותר אך יתרה מזו, ברגע שהחלקים של הרכב נקיים אז הרכב באופן טבעי עובד חלק יותר ומשחרר פחות רעלים לאוויר. כפי שניתן לראות מדובר באופציה אידיאלית לשמירה על הסביבה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על חברות גז לרכב וכן על מערכות גז למכונית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גז חסכן היא חברת גז לרכב מובילה בישראל, אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com