התקנת מערכת גפ"מ

אנשים רבים שומעים על אפשרות של התקנת מערכת על גז לרכב ונרתעים, הרי הרכב מגיע עם מערכת דלק, אז מדוע שירוצו להתקין מערכת גז, מדוע שיעברו מדלק, אשר משמש חומר טיפוסי מזה עשרות שנים להתנעת כלי רכב, להתקנת מערכת גפ"מ (גז פחמיני מעובה) אשר נחשב יחסית לדבר חדש, הרי אם מדובר במערכת כל כך בטוחה ואיכותית, מדוע לא מרכיבים את הרכב אך ורק עם מערכת זו, ולא עם מערכת דלק כפי שעושים מזה עשרות השנים. 

יש הסברים שונים מדוע מומלץ לבצע התקנת מערכות גז לרכב, ויתרה מזו יש הסברים שונים לא צריך להירתע מכך. במאמר זה אנחנו נציג מספר נקודות שיסבירו מדוע התקנת מערכת גפ"מ היא הדבר הנכון עבורכם ועבור כלי רכב שלכם. 

ראשית, חשוב לומר, התקנת מערכת על גז לרכב היא דבר מוכר, לא מדובר בתחום שחור או אפילו אפור, מדובר בתחום מוכר על משרד התחבורה ולראייה שתחנות דלק מציעות גם אפשרות לתדלק בגז. כלומר מבחינת החוק לא מדובר במשהו לא חוקי או אסור. 

שנית, התקנת מערכת גפ"מ לרכב היא דבר נכון, מאחר והיא חסכונית הרבה יותר ממערכת דלק, היא הרבה יותר בטוחה וכן הרבה יותר נקייה. מדובר במערכת שמוזילה עלויות באופן ניכר שכן הגז הוא הרבה זול מהדלק, וכן הוא שומר הרבה יותר טוב על מצב המנוע לאורך זמן. לפיכך מבחינת הרכב ומבחינת הכיס שלכם, הרי שמדובר בסיטואציה אופטימאלית. 

שלוש, הסיבה שכלי רכב לא מגיעים אך ורק עם מערכות גז היא מאוד פשוטה, מדובר על תחום חדש יחסית וההנחה היא שעם הזמן זה אכן יקרה. מדובר על תחום של עשרים-שלושים שנה לא יותר מזה. עם הזמן סביר להניח שחברות רבות יפתחו כלי רכב עם מערכת על גז, במיוחד אם מחירי הדלק יאמירו ואנשים יעדיפו לוותר על שימוש בכלי רכב לטובת אפשרויות אחרות, כולל התקנת מערכות גז לרכב. 

ארבע, מדובר במערכת מאוד בטוחה, הגז נמצא במכיל אטום היטב, כך שגם מבחינת הבטיחות שלכם, מדובר במערכת אופטימאלית לכל הדעות. 

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על התקנת מערכת גפ"מ לרכב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו בגז חסכן, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. הצוות שלנו מתמחה בהתקנת מערכות גז לרכב והוא ישמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא, הן לגבי טיב המערכות, בטיחותם וכל עניין אחר. 
 
התקנת מערכת גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.