| 1700-551-444

התקנת מערכת גפ"מ

רכשתם רכב חדש ואתם מעוניינים לשפר אותו, לשפר את הביצועים שלו? בוודאי יציעו לכם לשנות את הצמיגים, לשנות את מבנה ההגה, להוסיף אלמנטים שונים וייחודים למערכות השונות ברכב, כאלה שיכולים להפוך אותו לרכב הרבה יותר חזק ויעיל. אנחנו רוצים להמליץ לכם על התקנת מערכת גפ"מ. מערכת גז פחמני מעובה.

לכאורה זה נשמע מורכב ולא בהכרח קשור לכלי רכב שזה עתה הורדתם ממנו את הניילונים, הרי אם מערכת על גז למכונית היא כל כך טובה, מדוע לא התקינו אותה מראש לרכב. התשובה לכך, שחברות הרכב מעדיפות להתקין מערכות דלק אך אין זה אומר שאתם לא יכולים ליהנות ממערכת שהיא הרבה יותר בטוחה, יותר חסכונית, נקייה ונוחה לשימוש. אצלנו תוכלו ליהנות מאפשרות של התקנת מערכת גפ"מ מיד כשתקבלו את הרכב, אנחנו נדאג להתקין עבורכם את המערכת וכך תוכלו לצאת אל הכביש וליהנות מהנהיגה שלכם הרבה יותר.

מערכות גז לרכבים, הן תופעה יחסית חדשה. בעשור וחצי האחרונים אנחנו יכולים לראות גידול ניכר בתחום, בין היתר בזכות השיפור שחל בנושא וכן בזכות העובדה שגורמים רבים, פרטיים ואחרים החלו לדרוש שימוש במערכות חסכוניות, מערכות שהן הרבה יותר ידידותיות לסביבה אך גם משפרות את ביצועי הרכב. תחשבו על זה שאתם משתמשים במערכות דלק שגורמות לשחיקה ובלאי של המנוע באופן מהיר יותר בגלל החומרים השונים בהם נהוג לתדלק את הרכב.

לעומת זאת, שימוש בהתקנת מערכת גפ"מ לרכב היא משהו אחר לגמרי, היא משפרת באופן ניכר את השימוש ברכב, שומרת את הניקיון שלו מבפנים, משפרת את החלקים הפנימיים, את העמידות והבלאי שלהם. כך ניתן ליהנות מהרכב לשנים רבות יותר, יתרה מזו, ניתן ליהנות מהרכב בתנאי נסיעה שונים, כולל בתנאי נסיעה בשטח.

אין ספק התקנת מערכת גפ"מ, משפרת באופן ניכר את מצב הרכב והיא נחשבת לאחד הכלים האידיאליים לשיפור הרכב. ההתקנה היא פשוטה וזולה, כפי שתוכלו להיווכח בעצמכם, כל מה שעליכם לעשות, לדאוג לבצע את ההרכבה במקום מוסמך ובשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו בגז חסכן מציעים לכם אפשרות להתקין מערכות גז לרכבים במחירים אטרקטיביים. ניתן לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע מקיף בנושא וכן להציע לכם הצעות מחיר נוחות. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב, פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו יעמוד לרשותכם.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com