התקנות מערכת גז לרכב

לא מעט ישראלים מתלבטים בשאלה, האם רצוי לבצע התקנת גפ"מ למכונית או שמא להשאיר אותה כפי שהיא ולנהוג על מערכת מונעת דלק. במאמר זה אנחנו נסביר בקצרה את היתרונות של התקנה זו וכן נלמד כיצד מבצעים התקנות מערכת גז לרכב בצורה נכונה.
בשביל שנבין כיצד מבצעים את ההתקנה, חשוב להבין מה זאת אומרת התקנות מערכות על גז לרכב באופן מעשי. מדובר למעשה במערכת אשר מותקנת ברכב לצד מערכות הדלק (ולא על חשבונן), אלו מערכות שמאפשרות לרכב לנסוע על גז ולא דלק. ניתן לתדלק את הרכב בגז בתחנות דלק רגילות. הסיבות שרבים בוחרים לבצע התקנה של מערכת זו הן, מדובר במערכות חסכוניות, מערכות נקיות ששומרות על הסביבה, ומערכות ששומרות על הרכב. באופן עקרוני התקנות מערכת גז לרכב היא עדיפה במובנים רבים על מערכות דלק לטווח הארוך גם בתקינות הרכב וגם בעלויות המצטברות.

התקנות מערכות גז לרכב מתבצעות במוסכים ואצל חברות אשר מתמחות בכך. מדובר בחיבור של בלון הגז אשר מתקינים בתא המטען של הרכב, דרך צינורות אל החלק הקדמי של הרכב, שם מותקן כפתור שמאפשר לנהג להעביר את הרכב למצב נסיעה על גז. במידה ונגמר לו הגז, הוא יכול לבצע מעבר לשימוש בדלק. לכן, מי שיש לו רכב מונע דלק, לא מוותר עליו אלא רק מתקין מערכת מקבילה לשימוש בגז.

בלון הגז אשר מותקן במסגרת התקנות מערכת גז לרכב, מוצב בתא המטען או בחלק אחר של הרכב, מן הסתם הוא תופס מקום ויש לקחת את זה בחשבון. נקודה חשובה שצריך לזכור, מדובר על מערכת מאוד חזקה, סגורה הרמטית שאיננה יכולה להתפוצץ גם במקרה של תאונה.
כאן צריך להדגיש את החשיבות של התקנות מערכות על גז לרכב במקומות מורשים ולא בכל חנות או בכל מוסך, אלא במקומות שמכירים ויודעים כיצד לבצע זאת. אם מחליטים לבצע התקנת גפ"מ למכונית (גז פחמני מעובה), במקום לא מורשה זה עלול לסכן את הרכב ואת הנהג.

אנחנו בגז חסכן מתמחים בהתקנות מערכת על גז לרכב, אנחנו מבצעים התקנות רבות מדי שבוע לכלי רכב מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בשביל לקבל מידע נוסף בתחום וכן בשביל לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 
 
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.