הסבת רכבים לגז

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשמוע יותר ויותר את הביטוי "הסבת רכבים לגז". עבור רבים מדובר בביטוי שנשמע כמו סינית, כפי שנהוג לומר. עבור אחרים מדובר בשינוי של ממש, שדרוג של כל מה שקשור לחוויית הנהיגה ברכב ואופי השימוש בו.

הרעיון של הסבת רכבים לגז, עבור מי שאיננו מכיר את הנושא, הוא לא לקחת את הרכב הקיים ולהפוך אותו לכזה שאפשר להשתמש בו רק בגז אלא, מדובר על התקנת מערכות גז לרכבים שיש בהן מערכות דלק, ובכך למעשה אנחנו יכולים להשתמש בשתי המערכות במקביל, מתי שאנחנו רוצים. מדובר בשיטה מאוד פשוטה, במהלכה אנחנו יכולים לנהוג על גז וברגע שאנחנו רוצים או צריכים, אנחנו לוחצים על כפתור ואז המנוע מתחיל לעבוד על דלק.

התקנת מערכות גז לרכבים מתבצעת במקומות מורשים, מקומות שיש להם היתר לכך וכמובן שהם גם עוזרים לקבל היתר ממשרד התחבורה לצורך הסבה בגז. בצורה כזו ניתן לנהוג ברכב באופן חוקי אף על פי שהוא עבר הסבה.

ההתקנה מתבצעת באופן פשוט יחסי. בתא המטען של הרכב מותקן מיכל גז אטום לגמרי, הוא מחובר אל המנוע ואל החלק הקדמי של הרכב, שם מותקן כפתור שמאפשר להפעיל את המערכת. בצורה כזו, מתי שרוצים, נוסעים על דלק ומתי שרוצים נוסעים על גז.

צריך לומר, השימוש באופציה של הסבת רכבים לגז, איננה שמורה לכלי רכב מסוימים אלא היא פתוחה לכולם, ולכן אנחנו יכולים לראות יותר ויותר בעלי כלי רכב מסוגים שונים, נהנים מהאופציה של הסבה בגז. כמובן שהדבר תלוי בצרכים שלהם, במבנה הרכב, וכן בשאלה עד כמה זה משתלם להם כלכלית. אומנם הסבת רכבים לגז חוסכת לא מעט כסף, אך עדיין אנחנו צריכים לקחת בחשבון שההתקנה עצמה עולה כסף, וייתכן מאוד שאופי השימוש ברכב הוא כזה שאיננו דורש הוצאה גבוהה, ולכן אין משמעות לביצוע ההסבה.

עם זאת, מרבית הנהגים ובעלי כלי רכב כן יוכלו ליהנות מכך, מסיבה מאוד פשוטה, זה מאוד חסכוני, מאוד נוח ופשוט. זה בוודאי יכול לחסוך הוצאות יקרות הן בהמשך הדרך בכל מה שקשור לתחזוקה ולתפעול הרכב, וכן באופן כללי, מעצם העובדה שהשימוש בגז הוא הרבה יותר זול מאשר השימוש בדלק. לכן לא מעט אנשים בוחרים להתקין מערכות גז לרכב, גם אם זה מחייב אותם לבצע שינוי מסוים ברכב וזה מחייב אותם לחפש מקום מורשה שיוכל לבצע עבורם את ההסבה.

אם אתם מחפשים מקום שמתמחה בביצוע הסבת רכבים לגז, אתם מוזמנים לפנות אלינו, הצוות שלנו בגז חסכן עומד לצידכם בכל עת. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנשוא. אפשר לפנות אלינו בטלפון או במייל, ולקבל מאיתנו את כל המידע בנושא.
 
 
הסבה גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.