הסבה לגפ"מ

במהלך השנים האחרונות אנחנו שומעים לא פעם על ניסיונות הולכים וחוזרים, הן מצד הרשויות, הן מצד חברות מסחריות וארגונים שונים והן מצד הציבור, לחפש דרכים כיצד להתמודד עם מחירי הדלק המאמירים מעת לעת והן עם הזיהום שהדלק יוצר.
במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שיפורים שונים, בעיקר בזכות כניסתם של חומרים שונים שיוצרים דלק יותר נקי וכן משפרים את איכות הנסיעה בכלי רכב שונים, אך אין זה מספיק. כמו כן אנחנו עדים למעבר לשימוש בכלי תחבורה יותר ידידותיים לסביבה, למשל רכבים היברידיים וכן אופניים או תחבורה ציבורית, אך יש לומר את האמת, לעיתים זה הרבה יותר יקר, פחות משתלם ולא תמיד אפשרי. 

לכן הפתרון הטוב ביותר הוא הסבה לגפ"מ לרכב, פתרון אשר בחו"ל כבר קיים מזה עשרות שנים ונכנס לישראל במהלך השנים האחרונות. אנחנו יכולים לראות חברות גפ"מ לרכב אשר פועלות בכל רחבי הארץ. חלקן פועלות תחת רישיון והאישורים הנדרשים, אך לצערנו לא מעט חברות, מציעות מערכות שאינן נחשבות איכותיות וכן הן פועלות ללא האישור הנדרש.

מה שגורם לכך שהציבור אשר שומע על כך או מעוניין לבצע הסבה לגפ"מ לרכב, נרתע מכך במקרה הטוב, או ניזוק מהעבודה שלהן במקרה הרע ולא חוזר שוב לשימוש במערכות אלו. דבר שגם גורם לו לעלויות גבוהות וגם גורם לו להסב נזק לרכבו ולסביבה. 

חברות גפ"מ לרכב מציעות לצרכן מערכות ייחודיות שמאפשרות לו להשתמש בכלי רכב במצב אידיאלי, בלי שהוא יזדקק לדלק (לפחות כל עוד מיכל הגז מלא), מערכות ששומרות על המנוע נקי (לעומת מערכת הדלק שמזהמות אותו), מערכות בטוחות ואיכותיות, אשר גם נחשבות בטיחותיות מאוד לנהג, לרכב וכן לסביבה. 

לכן כשאתם פונים אל חברות גפ"מ לרכב, חשוב שתוודאו מי זו החברה שעומדת מולכם, מה היא מציעה לכם והאם היא מחזיקה בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים. כך תוכלו ליהנות משירות איכות ובטוח. כך לא תבזבזו את כספכם לחינם ורכבכם ייהנה ממערכת ברמה גבוהה מאוד. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על הסבה לגפ"מ לרכב, וכן על שיפורים נוספים כולל הגבהה לג'יפ, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גז חסכן, אנחנו מתמחים בהתקנת מערכות גפ"מ לרכב.

אנחנו אחת מחברות גפ"מ לרכב המנוסות ביותר בישראל, אנחנו מציעים לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שתוכלו למצוא כיום בשוק. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין בנושא זה.
 
הסבה לגפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.