| 1700-551-444

הסבה לגפ"מ

במהלך השנים האחרונות אנחנו שומעים לא פעם על ניסיונות הולכים וחוזרים, הן מצד הרשויות, הן מצד חברות מסחריות וארגונים שונים והן מצד הציבור, לחפש דרכים כיצד להתמודד עם מחירי הדלק המאמירים מעת לעת והן עם הזיהום שהדלק יוצר.

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שיפורים שונים, בעיקר בזכות כניסתם של חומרים שונים שיוצרים דלק יותר נקי וכן משפרים את איכות הנסיעה בכלי רכב שונים, אך אין זה מספיק. כמו כן אנחנו עדים למעבר לשימוש בכלי תחבורה יותר ידידותיים לסביבה, למשל רכבים היברידיים וכן אופניים או תחבורה ציבורית, אך יש לומר את האמת, לעיתים זה הרבה יותר יקר, פחות משתלם ולא תמיד אפשרי.

לכן הפתרון הטוב ביותר הוא הסבה לגפ"מ לרכב, פתרון אשר בחו"ל כבר קיים מזה עשרות שנים ונכנס לישראל במהלך השנים האחרונות. אנחנו יכולים לראות חברות גפ"מ לרכב אשר פועלות בכל רחבי הארץ. חלקן פועלות תחת רישיון והאישורים הנדרשים, אך לצערנו לא מעט חברות, מציעות מערכות שאינן נחשבות איכותיות וכן הן פועלות ללא האישור הנדרש.

מה שגורם לכך שהציבור אשר שומע על כך או מעוניין לבצע הסבה לגפ"מ לרכב, נרתע מכך במקרה הטוב, או ניזוק מהעבודה שלהן במקרה הרע ולא חוזר שוב לשימוש במערכות אלו. דבר שגם גורם לו לעלויות גבוהות וגם גורם לו להסב נזק לרכבו ולסביבה.

חברות גפ"מ לרכב מציעות לצרכן מערכות ייחודיות שמאפשרות לו להשתמש בכלי רכב במצב אידיאלי, בלי שהוא יזדקק לדלק (לפחות כל עוד מיכל הגז מלא), מערכות ששומרות על המנוע נקי (לעומת מערכת הדלק שמזהמות אותו), מערכות בטוחות ואיכותיות, אשר גם נחשבות בטיחותיות מאוד לנהג, לרכב וכן לסביבה.

לכן כשאתם פונים אל חברות גפ"מ לרכב, חשוב שתוודאו מי זו החברה שעומדת מולכם, מה היא מציעה לכם והאם היא מחזיקה בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים. כך תוכלו ליהנות משירות איכות ובטוח. כך לא תבזבזו את כספכם לחינם ורכבכם ייהנה ממערכת ברמה גבוהה מאוד.

אם אתם רוצים לדעת עוד על הסבה לגפ"מ לרכב, וכן על שיפורים נוספים כולל הגבהה לג'יפ, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גז חסכן, אנחנו מתמחים בהתקנת מערכות גפ"מ לרכב.

אנחנו אחת מחברות גפ"מ לרכב המנוסות ביותר בישראל, אנחנו מציעים לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שתוכלו למצוא כיום בשוק. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין בנושא זה.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com