| 1700-551-444

הסבה לגז למכונית

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות ניסיון של גורמים רבים, הן גורמים פרטיים והן גורמים מקצועיים לבצע חסכון בנסיעות. ניסיון זה בא כתגובה למצב הקיים במשך שנים רבות, לפיו נסיעה ברכב הפכה להיות דבר מאוד יקר ובהיעדר אפשרויות סבירות לאופציות אחרות, למשל, נסיעה בתחבורה ציבורית, אין ברירה אלא לחפש דרכים עבור חסכון בנסיעה.

אחת הדרכים שהפכה פופולארית במהלך השנים האחרונות היא הסבה לגבי למכונית. מדובר על שינוי שהחל בשנות התשעים והתפתח עם הזמן. במסגרת תהליך זה, כלי רכב מונעים על ידי דלק עוברים הסבה לגז למכונית באמצעות התקנת מערכת על גז לרכב. מערכת זו לא מותקנת במקום מערכת הדלק, אלא לצידה, כאשר את בלון הגז מתקינים בחלק האחורי של הרכב, והוא מחובר אל החלק הקדמי של הרכב, היכן שיושב הנהג, אשר יכול לבצע מעבר מנסיעה מונעת דלק לנסיעה מונעת גז.

היתרון של התקנת מערכת על גז לרכב הוא גדול, במיוחד בהקשר של חסכון בנסיעה. זה מתחיל מעצם העובדה שהתקנת מערכת זו היא מאוד זולה ופשוטה, הסבה לגז למכונית שומר על הרכב, על החלקים השונים, מאחר וגז הוא חומר נקי יותר מאשר דלק, אך מדובר במערכת חסכונית מאשר וצריכת גז היא הרבה יותר זולה מצריכת דלק, במיוחד היום כשאנחנו רואים את מחירי הדלק מאמירים, או נשארים על רף גבוה.

הסבה לגז למכונית, היא תהליך פשוט שיכול להתבצע במוסכים רבים, ניתן לבצע אותה בהתאם למבנה ולגודל הרכב, תוך התאמה של בלון הגז לגודל תא המטען מאחור. חשוב להבהיר, יש לבצע את ההתקנה אך ורק במוסכים מורשים, ויש להחליף חלקים, במידת הצורך, אך ורק במקומות מוכרים. מוטב שלא לרכוש מערכות אצל גורמים לא מוסמכים ולא מוכרים.
לפני סיום נקודה מהותית נוספת, הסבה לגז למכונית היא תהליך פשוט באופן יחסי וכן תהליך חסכוני, עם זאת רצוי לקרוא על מערכות גז לרכב ולהבין כיצד הן פועלות לפני שבוחרים לעשות זאת, על מנת שיהיה בידינו את כל המידע הנדרש בנושא.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל מידע על הסבה לגז למכונית וכן בהתקנת מערכת שכזו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גז חסכן יסדר לך מערכת גז לרכב, שתתואם לצרכים שלכם. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע מקיף ונרחב בתחום. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com