הסבה לגז למכונית

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות ניסיון של גורמים רבים, הן גורמים פרטיים והן גורמים מקצועיים לבצע חסכון בנסיעות. ניסיון זה בא כתגובה למצב הקיים במשך שנים רבות, לפיו נסיעה ברכב הפכה להיות דבר מאוד יקר ובהיעדר אפשרויות סבירות לאופציות אחרות, למשל, נסיעה בתחבורה ציבורית, אין ברירה אלא לחפש דרכים עבור חסכון בנסיעה.

אחת הדרכים שהפכה פופולארית במהלך השנים האחרונות היא הסבה לגבי למכונית. מדובר על שינוי שהחל בשנות התשעים והתפתח עם הזמן. במסגרת תהליך זה, כלי רכב מונעים על ידי דלק עוברים הסבה לגז למכונית באמצעות התקנת מערכת על גז לרכב. מערכת זו לא מותקנת במקום מערכת הדלק, אלא לצידה, כאשר את בלון הגז מתקינים בחלק האחורי של הרכב, והוא מחובר אל החלק הקדמי של הרכב, היכן שיושב הנהג, אשר יכול לבצע מעבר מנסיעה מונעת דלק לנסיעה מונעת גז.

היתרון של התקנת מערכת על גז לרכב הוא גדול, במיוחד בהקשר של חסכון בנסיעה. זה מתחיל מעצם העובדה שהתקנת מערכת זו היא מאוד זולה ופשוטה, הסבה לגז למכונית שומר על הרכב, על החלקים השונים, מאחר וגז הוא חומר נקי יותר מאשר דלק, אך מדובר במערכת חסכונית מאשר וצריכת גז היא הרבה יותר זולה מצריכת דלק, במיוחד היום כשאנחנו רואים את מחירי הדלק מאמירים, או נשארים על רף גבוה.

הסבה לגז למכונית, היא תהליך פשוט שיכול להתבצע במוסכים רבים, ניתן לבצע אותה בהתאם למבנה ולגודל הרכב, תוך התאמה של בלון הגז לגודל תא המטען מאחור. חשוב להבהיר, יש לבצע את ההתקנה אך ורק במוסכים מורשים, ויש להחליף חלקים, במידת הצורך, אך ורק במקומות מוכרים. מוטב שלא לרכוש מערכות אצל גורמים לא מוסמכים ולא מוכרים.
לפני סיום נקודה מהותית נוספת, הסבה לגז למכונית היא תהליך פשוט באופן יחסי וכן תהליך חסכוני, עם זאת רצוי לקרוא על מערכות גז לרכב ולהבין כיצד הן פועלות לפני שבוחרים לעשות זאת, על מנת שיהיה בידינו את כל המידע הנדרש בנושא.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל מידע על הסבה לגז למכונית וכן בהתקנת מערכת שכזו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גז חסכן יסדר לך מערכת גז לרכב, שתתואם לצרכים שלכם. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מידע מקיף ונרחב בתחום. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. 
 
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.