| 1700-551-444

הסבה גפ"מ

אחת הטענות כלפי מערכות גז לרכב, כפי שבאות לידי ביטוי על ידי גורמים שונים, בעיקר גורמים שאינם מכירים היטב את המערכת, כפי שנוכל להבין מיד היא, שמדובר במערכת לא בטוחה שמסכנת גם את הרכב וגם את נוסעיו. אך כפי שנוכל לראות, מדוע במערכת מאוד ידידותית ובטוחה.

אנשים רבים אשר שומעים על הסבה גפ"מ לרכב (גז פחמיני מעובה), חושבים שמדובר בסיטואציה של רכב אשר נושא מיכל גז, מה שעלול לסכן את נוסעי הרכב בכל מקרה בו יש פגיעה כזו או אחרת ברכב. אך זה לא מדויק, שכן המיכל בו נמצא הגז, הוא אטום הרמטית.

מדובר במיכל שעובר מבחנים רבים בטרם הוא מותקן ברכב, הוא עומד בתנאים ובתקנים המחמירים ביותר בחום, וכן הוא חסום היטב במספר שכבות בתוך המיכל, גם האטמים השונים סגורים היטב, כך שאין להם שום יכולת להיפתח באופן עצמאי.

טענה אחרת שנשמעת היא, שמערכת הנעה לגז יכולה לפגוע ברכב עצמו, כאן יש להדגיש שתי נקודות, ראשית, בעולם נהוג להשתמש במערכות הנעה על גז כבר שנים רבות, בישראל אומנם מדובר על תחום יחסית חדש, אך זה לא כך בכלל. במדינות רבות בעולם אנשים משתמשים במערכות אלו, שכן הן יותר זולות ויעילות לרכב (יש לציין שבמדינות רבות בעולם יש מאגרי גז גדולים שמאפשרים לרכוש גז במחירים הרבה יותר זולים מאשר דלק), שנית, במהלך הבדיקות של מערכות הנעה לגז, נקבע שגז הוא חומר הרבה יותר נקי ויעיל בכל הקשור לטיב המערכות של הרכב ובפרט המנוע.

לכן הוא שומר עליו טוב יותר ומאפשר למנוע להימנע מבלאי מוקדם. ניתן להשתמש בגז במשך שנים רבות ובכך לשמור על הרכב במצב איכותי.

לפני סיום חשוב להדגיש, כל מי שחושש מכך שנהיגה ברכב שמבוסס על מערכת הנעה על גז, יכול להיות רגוע שהמערכת עוברת מבדקים שונים, התקנת המערכת מתבצעת על ידי אנשי מקצוע וכן שהמערכת מותקנת בתא המטען של הרכב ומאפשר נהיגה בטוחה וסדורה.

אם אתם רוצים לדעת עוד מידע על הסבה גפ"מ לרכב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. צוות גז חסכן ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. כל מה שעליכם לעשות, זה לפנות אלינו דרך האתר, בטלפון או להגיע למוסך שלנו ברחובות ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, אצלנו תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי בנושא.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com