הגבהה לג'יפ

לא פעם כשאנשים נכנסים לרכב, בין אם זה ג'יפ או כל סוג רכב אחר, הם רוצים להרגיש כאילו הם נוהגים בשטח. זה הרבה יותר מאתגר, הרבה יותר אטרקטיבי, הרבה יותר מיוחד. כעת יש להם אפשרות לא רק להרגיש ככה, אלא ממש לקחת את הרכב שלהם לשטח ולנהוג בו שם, אף על פי שאין מדובר ברכב שטח קלאסי.

השיטה היא מאוד פשוטה, בעזרת הגבהה לג'יפ או הגבהה לרכב. מדובר באלמנט ייחודי שנכלל בקטגוריה של תוספות לאוטו שניתן להוסיף אחרי הרכישה. מדובר באלמנט שעוזר להגביה את הגלגלים ואת הרכב עצמו, כך שיהיה מרחק מסוים בינו לבין הקרקע. בצורה כזו אפשר לנהוג בקלות רבה יחסית גם בשטח.

צריך לומר על זה כמה דברים. לא בכל מצב אפשר להשתמש באופציה של הגבהה לרכב, שכן יש כלי רכב שאינם מתאימים למצב זה. לכן חשוב לבדוק עד כמה הרכב חזק ועד כמה הוא גבוה, בשביל שיהיה ניתן להוסיף לו הגבהה שכזו. זה נכון גם למקרים בהם אנחנו רוצים להוסיף הגבהה לג'יפ, עצם זה שמדובר בג'יפ לא אומר בהכרח שהוא בנוי להגבהה שכזו.

אנחנו צריכים לזכור גם, שלא בכל מקום ניתן לבצע זאת. כלומר, אם אנחנו רוצים לבצע הגבהה לג'יפ או הגבהה לרכב, אנחנו צריכים לבחור מקום אידיאלי, מקום שמתאים לזה. לא כל אחד יכול להיחשב כמתאים להתקנה שכזו.

עוד נקודה שאנחנו צריכים לזכור, וזה נכון בהקשר לכל העניין של תוספות לאוטו. לא בכל מצב אנחנו אמורים לעשות את זה. גם אם זה נשמע ונראה לנו דבר אטרקטיבי, ייתכן מאוד שמבחינה בטיחותית ומבחינות אחרות זה לא יהיה נכון. רצוי שאנחנו נבחן את הנושא לפני שנבחר לעשות זאת.

נקודה אחרונה שצריך להדגיש בהקשר של הגבהה לג'יפ או לכלי רכב אחרים היא, גם אחרי שנבצע את הפעולה, ייתכן מאוד שלא בכל סוג שטח נוכל לנהוג, הרי סביר להניח שיש מקומות בהם רק ג'יפים וכלי רכב ייחודים יוכלו לנהוג שם.

חשוב לומר, במסגרת תוספות לאוטו אנחנו נוכל למצוא עוד מגוון רחב של אלמנטים שנוכל להשתמש בהם. בין היתר גם מערכות גז לרכב. מערכות אלו יהפכו אותו להרבה יותר נוח לשימוש, הרבה יותר זול וידידותי לסביבה. ביחד עם הגבהה לרכב, אין ספק שאנחנו נוסיף לו לא מעט, ונוכל ליהנות ממנו לטווח הארוך בצורות שונות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית. גז חסכן כאן לרשותכם, פנו אלינו עוד היום בטלפון ותוכלו לקבל מאיתנו את כל המידע בנושא. אנחנו נשמח לספק לכם אותו. הצוות שלנו יציג בפניכם אופציות שונות להגבהה לג'יפ ותוספות אחרות לאוטו, כולל כאמור מערכות גז לרכב, וכמובן הוא ישמח לבצע עבורכם את ההתקנה הנדרשת. 
 
הסבה גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.