גז רכב

כמעט מדי חודש אנחנו שומעים בחדשות על עלייה כזו או אחרת במחירי הדלק לרכב. כמעט מדי חודש אנחנו שומעים עד כמה כלי רכב מזהמים את הסביבה וגורמים נזק מקיף לבריאות של האנשים, לטבע ובכלל כיצד מכוניות משאירות אחריהן ענני אבק ואדי דלק שגורמים נזק סביבתי עצום לטווח הרחוק, גם אם אנחנו לא רואים אותו באופן מיידי.

לכן, אם אנחנו יכולים לפתור את עצמנו מבעיות אלו, אם אנחנו יכולים להימנע מהן, למה שלא נעשה זאת? יש לנו דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיות הנ"ל, יש לנו דרכים שונות כיצד להימנע מהן. אנחנו רק צריכים לבחור את הדרך שמקובלת עלינו, וכך גם נוכל לחסוך כסף וגם נוכל לשמור על הסביבה.

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר היא באמצעות גז רכב. יותר ויותר נהגים בוחרים להשתמש במערכות גז לאוטו. מדובר על מערכות שמותקנות בכלי רכב לצד מערכות דלק רגילות. לא מדובר על שינוי מסיבי ברכב ולא מדובר על מצב בו אנחנו מוותרים על המערכות הישנות תמורת מערכת שאנחנו לא מכירים. להיפך, מדובר על שילוב של מערכת אפקטיבית, ייחודית ואיכותית כמו מערכת גז רכב כשלצידה מערכת שאנחנו מכירים ומשתמשים על בסיס קבוע, קרי מערכת דלק לרכב. בצורה כזו, אם אנחנו נרצה נוכל להשתמש במערכת גז רכב ואם נרצה או נצטרך, נוכל להשתמש במערכת דלק.

צריך לומר, כל המחקרים מראים שמערכת גז רכב היא הרבה יותר זולה והרבה יותר משתלמת ממערכת דלק רכב. אומנם מדובר במערכת יחסית חדשה, ועל כן יש שמטיל ספק ביכולותיה, אך המחקרים מלמדים שמדובר במערכת חסכונית יותר, מערכת שעלות השימוש בה נמוכה לעומת עלות השימוש במערכת דלק, וחשוב לא פחות מדובר במערכת שהיא הרבה יותר חסכונית מאחר והבלאי שהיא יוצרת במנוע הוא יותר נמוך.

מערכות גפ"ם לרכב נחשבות היום מאוד פופולאריות כתוצאה מכמה סיבות. ראשית, לא מעט אנשים מחפשים דרכים לחסוך בעלויות השימוש לרכב, שנית, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים כיצד לשמור על הסביבה ולא להיות חלק מאלה שגורמים לה נזק בלתי הפיך, שלוש, כיום יש יותר הכרה בכך שמערכות גז רכב הן אפקטיביות, איכותיות ובטוחות. עם השנים יותר ויותר חברות נכנסו לתחום, אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר מתקנים משוכללים וחדשים, והחששות שהיו בעבר בנושא, נעלמו כמעט לחלוטין.

זו הסיבה שאם רוצים ליהנות ממערכת חסכונית לרכב, מוטב להשתמש במערכת גז רכב.
אם אתם מעוניינים גם במערכת גז רכב, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אצלנו בגז חסכן תוכלו לקבל את כל הכלים הנדרשים בתחום. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש. פנו אלינו בטלפון או במייל, תוך זמן קצר מאוד תוכלו ליהנות מכל המידע ההכרחי עבורכם. 
 
מערכות גפ"מ
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.