| 1700-551-444

גז לרכב

סביר להניח שלא פעם שמעתם את הביטוי הסבת רכב לגז, ולא הבנתם במה מדובר, הרי לימדו אתכם שכלי רכב נוסעים על דלק ולא על גז, אז כיצד פתאום ניתן לבצע הסבת רכבים לגז ולאפשר להם לנסוע על חומר אחר לגמרי?

ובכן, בשני העשורים האחרונים, יותר ויותר כלי רכב החלו להיות מנועים על ידי גז, זאת באמצעות תהליך הסבה ייחודי שהכניס אל תוך הרכב גם מיכל גז ומערכת שמאפשרת לו להיות מנוע על ידי חומר זה. הסיבות לשימוש בגז לרכב הן, חסכון בעלויות הנסיעה ושמירה על הסביבה, שכן גז הוא חומר הרבה יותר נקי מאשר דלק או כל חומר אחר. לגבי העלויות, גם אחרי התקנת המערכת, השימוש בגז הוא זול יותר באלפי שקלים לעומת השימוש בדלק, שלא נדבר על כך שבלאי המנוע נשמר טוב יותר כשהרכב מונע על ידי גז מאשר כאשר הוא מונע באופן רגיל, קרי על ידי דלק שמלכלך את המנוע.

כיצד מתבצע תהליך הסבת גז לרכב?
לפני שנסביר את עצם התהליך חשוב לומר, לא מדובר בהסבה מוחלטת, כלומר הרכב עדיין יכול להיות מונע על ידי דלק, אך במקביל מותקנת ברכב מערכת גז שמאפשרת לו להיות מונעת על ידה. בכל עת שרוצים אפשר לעבור בין המערכות על פי הצורך.

תהליך ההתקנה מתבצע באופן הבא. את מיכל הגז, מיכל אטום הרמטית ומכאן גם הבטיחות שלו, ניתן להתקין בתא המטען של הרכב, המערכת מחוברת באמצעות צינורות אל מחשב הרכב וכן אל מתג מיוחד שנמצא ליד הנהג, מתג זה מאפשר לו לבחור כיצד לנהוג, עם מערכת גז לרכב או עם מערכת הדלק. החיבור אל מחשב רכב מאפשר לו לקלוט כיצד הוא אמור לנהוג. יש לציין שבמשך הנסיעה, ייתכן ונרגיש ירידה קלה בכוח המנוע, אך לא מדובר בשינוי משמעותי שישפיע על תפקוד הרכב או על חווית הנהיגה. בדומה לנסיעה על מערכת דלק, חשוב מאוד לשים לב לכל פרט בזמן הנסיעה, על מנת לוודא שהרכב נוסע בצורה סדירה.

לסיום, אם אתם מעוניינים לבצע הסבת רכב לגז, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, גז חסכן, והצוות שלנו יעזור לכם לבצע הסבה זו בצורה אופטימאלית. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע אודות הסבת רכבים לגז, מידע זה זמין עבורכם באתר האינטרנט שלנו וכמובן שגם אצל הצוות שעומד לרשותכם.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com