| 1700-551-444

גז למכונית

במהלך השנים האחרונות, למעשה מאז תחילת שנות התשעים, בערך, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר ניסיונות הן של חברות הרכב, הן של משרדים ממשלתיים והן של ארגונים ועמותות שעוסקות בשימור הסביבה, להיאבק בזיהום שכלי רכב פרטיים יוצרים.

כידוע, אף על פי שמספר המשתמשים באופניים או בתחבורה ציבורית נמצא בעלייה, הרי שעדיין השימוש הנפוץ ביותר, בכל העולם, באופן טבעי, הוא השימוש בכלי רכב פרטיים. מטעמי נוחות ומטעמים אחרים. הבעיה היא, שמרבית כלי הרכב מזהמים את הסביבה, מה שכמובן יכול לגרום נזק עצום, הן למי שמשתמש בכלי רכב, הן להולכי רגל ולמעשה לכולם. לכן אנחנו יכולים לראות יותר ויותר גורמים אשר מחפשים דרכים כיצד להתמודד עם הבעיה.

אחת האופציות שעומדות בפנינו היא שימוש בגז למכונית. מדובר באופציה מאוד פופולארית בקרב רבים, בזכות העובדה שזו אופציה זולה, קלה ומהירה לשימוש. הרעיון של מכוניות על גז הוא, שלצד מערכת המנוע הרגילה, זו שעובדת על דלק, יש מנוע נוסף שעובד על גז. במהלך הנסיעה אנחנו בוחרים על איזה סוג מנוע לנסוע, כאשר אם אנחנו נתקעים בלי גז במיכל או מכל סיבה אחרת, אנחנו יכולים תוך כדי הנסיעה לעבור מהמערכת שעובדת על גז למערכת שעובדת על דלק.

מערכת גז למכונית נחשבת הרבה יותר נקייה ממערכת הדלק, היא מזהמת פחות את הסביבה, וחשוב לומר שהיא גם הרבה יותר חסכונית. החיסכון של מערכות גז לרכב בא לידי ביטוי בצורות שונות, לא רק במובן הזה שהגז הוא יותר זול מהדלק אלא גם הבלאי שהוא יוצר נמוך יותר מזה של הדלק, ולכן אנחנו פחות נדרשים לבצע שיפורים או טיפולים ברכב. זה כמובן עובד לטובתנו בטווח הארוך.

ישנם מחקרים שונים שמוכיחים שלאורך זמן, החיסכון שלנו באמצעות שימוש בגז למכונית יכול להגיע לעשרות אחוזים בשנה אם לא מעבר לכך. אנחנו צריכים לזכור, החיסכון הוא ארוך טווח וכך גם שימור הסביבה. הרי אם אנחנו לא נדרשים לבצע טיפולים והחלפות של רכיבים לרכב, אנחנו חוסכים גם את העבודה שנדרשת לצורך כך, ובמילים אחרות, אנחנו מגנים על הסביבה. אנחנו מוצאים פחות אנרגיה.

בסיכומו של דבר, מערכות גז למכוניות הן הרבה יותר נקיות, הרבה יותר איכותיות והרבה יותר משתלמות עבורנו. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים בוחרים כיום להתקין מערכות גז לרכב, והם בוחרים להשתמש בכלי רכב שמערכות כאלה מותקנות בהן.

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל. גז חסכן כאן לרשותכם. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אנחנו נציג בפניכם מערכות גז לרכב בדיוק כמו שאתם מחפשים. הצוות שלנו לרשותכם תמיד.
 

גז חסכן - עוברים לנסיעה בגז!

או מלאו פרטיכם בטופס - והתחילו לחסוך

חייגו לטלפון

1700-551-444

החרושת 10, קריית מלאכי | gashaschan@gmail.com