גז חסכן לרכב

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות נהירה של ישראלים רבים להתקין מערכות גז לרכב. מערכות אלו נועדו להחליף את השימוש במערכות דלק רגילות. אומנם מערכות גז לרכב מותקנות לצד מערכות הדלק ולא במקומן, אך אנחנו יכולים לראות שיותר ויותר ישראלים אשר מתקינים מערכות אלו, אכן מעדיפים להשתמש במערכות גז ולא במערכות דלק. 

הסיבה היא מאוד פשוטה, גז חסכן לרכב. בעוד שמחירי הדלק גבוהים מאוד (וגם כשהם יורדים לתקופת מה, הרי שהם עולים בחזרה), הרי שעלויות הגז נמוכות יותר, ולא רק זה אלא שמערכת הגז גם שומרת על הבלאי של הרכב לאורך תקופה ארוכה יותר. לכן היא נחשבת לחלק מאבזור לרכב שכל אחד אשר רוצה להשתמש בו לאורך תקופה ארוכה חייב להחזיק אותה. 

כשאנחנו בוחרים להתקין מערכת גז לרכב, עלינו לעשות את זה במקום מורשה אשר מתמחה בהתקנת מערכת זו. בדומה לאביזרי רכב אחרים, הרי גם מערכת גז, צריכה להיות מותקנת בתשומת לב מרבית, על מנת לא לגרום נזק לרכב או למערכת עצמה. אנחנו יכולים למצוא מגוון מקומות שמציעים אפשרות התקנת אבזור לרכב ובפרט אפשרות התקנת מערכת גז, אך עדיין אין זה מבטיח שאכן המקום יכול להתקין אותו כנדרש. לשם כך עלינו לוודא שאכן מדובר במקום מורשה שמתמחה בנושא. 

כאמור גז חסכן לרכב ולכן אנשים רבים בוחרים להתקין אותו, כאן חשוב להדגיש נקודה נוספת, אפשרות התקנת מערכת גז לרכב, יכולה לעלות את ערך הרכב, זאת להבדיל ממצבים רגילים, בהם ערך הרכב יורד עם הזמן. הסיבות הן, שמערכת הגז פחות מלכלכת את המנוע וכך מאפשרת לו לפעול בצורה הרבה יותר חלקה ומהירה, היא שומרת על הבלאי שלו, וכן עצם זה שהמערכת מותקנת ברכב, היא מאפשרת לרוכש לבחור, האם להשתמש במערכת גז או במערכת דלק. החיסרון היחידי הוא, שמיכל הגז, תופס מקום בתא המטען של הרכב, אך ישנן דרכים להסתדר בעניין זה. 

כפי שניתן להבין, מומלץ מאוד להתקין מערכת גז לרכב, כל מה שצריך לעשות זה פשוט לבחור מקום מורשה ולהתקין מערכת כזו. 

לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על גז חסכן, המקום בו תוכלו להתקין אביזרי רכב ובפרט מערכות גז לרכב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להתקין עבורכם מערכות גז ברמה גבוהה מאוד. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, דרך האינטרנט או בטלפון. 
גז חסכן לרכב
 
גז חסכן | 072-33-80-344 

התחילו לחסוך עוד מלאו פרטיכם ונתקשר בהקדם
החרושת 10, קריית מלאכי
גז חסכן לרכב     גז לרכב     הסבה גפ"מ     התקנת מערכת גפ"מ     חסכן גז לרכב     מערכות גפ"מ     הסבה לגז למכונית     התקנות מערכת גז לרכב     התקנת מערכת גפ"מ     חברות גז לרכב     חברות להנעה בגז     מערכות גפ"מ לרכב     מערכת גז למכונית     מערכת גז רכב     מערכת גפ"מ לרכב     קיט הגבהה לרכב     גז למכונית     גז רכב     מערכת גז לרכבים     רכב גז     גז לרכבים     מערכות גז רכב     הגבהה לג'יפ     רכב על גז     הסבת רכבים לגז    
חיסכון רב בכסף
בבדיקה של רכב משפחתי ממוצע בישראל, החיסכון האחוזים מתקרב לכ 50% בעלות התדלוק השנתית!

 
יתרונות הסבת רכבכם לנסיעה בגז:
בטיחותי בהתאם לתקן
המערכת עומדת בתקן האירופאי R67 שהוא התקן המחמיר ביותר בתחום הבטיחות. המיכל עמיד בלחצים יותר ממיכל הבנזין ברכב.
ידידותי לסביבה
הוכח כי מנועים המופעלים ע"י גפ"מ תורמים בצורה משמעותית להפחתת פליטת המזהמים.